دستگاه کپی شارپ مدل ARX180

   دستگاه کپی شارپ مدل ARX180

یکی دیگر از مدل های مختلف دستگاه کپی شارپ ، مدل Arx180 میباشد که این دستگاه به دلیل شرایط مناسبی که برای کاربران خود بوجود آورده است ، توانسته است طرفداران و کاربران بسیار زیادی را جذب نموده و رضایت تمامی مخاطبین را جلب نماید .

دستگاه کپی شارپ مدل ARX180 یکی از مناسب ترین مدل های مختلف دستگاه کپی شارپ میباشد که در سایز A3 ایفا نقش مینمایند، چرا که دستگاه کپی شارپ مدل ARX180 قابلیت اسکن نمودن ، را نیز دارا میباشد .

یکی از مزایایی که دستگاه کپی شارپ مدل ARX180 داراست ، سرعت بسیار بالا این دستگاه کپی شارپ میباشد ، سرعت دستگاه کپی شارپ مدل ARX180 به اندازه ای میباشد که میتواند در هر 60 ثانیه تا 18 برگه را کپی گرفته و خروجی مناسبی را ارائه نماید .

البته برخی از امکانات دستگاه کپی شارپ مدل ARX180 نیز در محبوب شدن این دستگاه کپی شارپ بسیار موثر و حیاتی میباشند که از جمله این قابلیت ها و امکانات میتوان به نورپردازی اتوماتیک دستگاه ، به صورت دیجیتال اشاره نمود که باعث افزایش کیفیت چاپ در دستگاه کپی شارپ مدل ARX180 میشود .

همچنین ، دستگاه کپی شارپ مدل ARX180 توانسته است تا مهمترین مشغله فکری و نگرانی خریداران دستگاه کپی  را که مربوط به قطعات جانبی و لوازم مصرفی یدکی آن میباشد را کاهش دهد .

شایان به ذکر است که دستگاه کپی شارپ مدل ARX180 از قیمت و تعرفه بسیار مناسبی برخوردار میباشد و افراد گوناگون با هر شرایطی میتوانند به راحتی مالک این دستگاه کپی شارپ شده و از استفاده از این دستگاه کپی شارپ نهایت استفاده را بنمایند .

پیرو اطلاعاتی که در بالا در رابطه با دستگاه کپی شارپ خدمتتان ارائه نموده ایم ، دریافتیم که دستگاه کپی شارپ مدل ARX180 میتواند گزینه مناسبی برای انتخاب باشد .

دستگاه کپی ریسوگراف مدل Rz200

  دستگاه کپی ریسوگراف مدل Rz200

امکانات و قابلیت هایی که دستگاه کپی ریسوگراف مدل Rz200 به کاربران خود ارائه مینماید ، میتواند به نوبه خود بسیار مناسب و حائز اهمیت باشد ، چرا که دستگاه کپی ریسوگراف مدل Rz200 دارای یک سری قابلیت هایی است که میتواند بسیار مهم و کاربردی به شمار بیاید .

یکی از مهمترین قابلیت هایی که دستگاه کپی ریسوگراف مدل Rz200 را در سری RZ ریسوگراف ، بسیار محبوب ساخته و مورد توجه قرار گرفته است ، قدرت 600dpi این دستگاه کپی میباشد .

قصد داریم تا نگاهی به مشخصات فنی دستگاه کپی ریسوگراف مدل Rz200 نیز داشته باشیم .

 1. دارا بودن تعداد سیلندر بیشتر نسبت به دیگر مدل های دستگاه کپی ، برای استفاده بیشتر از 2 رنگ

 2. قابلیت متصل شدن به رایانه و استفاده از منابع آن

 3. دارا بودن سرعت بسیار بالا

شایان به ذکر است که دستگاه کپی ریسوگراف مدل Rz200 دارای امکانات متعددی میباشد که در اینجا تنها به برخی از کلیدی ترین قابلیت های آن اشاره نموده ایم .

به طور کلی دستگاه کپی ریسوگراف مدل Rz200 یک دستگاه کپی میباشد که قابلیت پشتیبانی از برگه های A4 و A3 را دارا میباشد ، همانطور که میدانید مصرف اغلب اداره جات ، شرکت ها و دفاتر گوناگون از دستگاه کپی ، برای کپی کردن در سایز a3 و A4 میباشد ، بنابرین دستگاه کپی ریسوگراف مدل Rz200

میتواند انتخاب مناسبی برای اینگونه اماکن باشد .

نکته قابل توجه دیگری که در رابطه با دستگاه کپی ریسوگراف مدل Rz200 میبایست بدانید ، این است که تهیه نمودن دستگاه کپی ریسوگراف مدل Rz200 بسیار راحت میباشد و احتیاجی به جستجو بسیار زیاد و خسته کننده، نیست ، چرا که دستگاه کپی ریسوگراف مدل Rz200 از محبوبیت بسیار زیادی در بازار برخوردار میباشد و به راحتی میتوانید دستگاه کپی ریسوگراف مدل Rz200 را تهیه فرمایید .

خرید دستگاه کپی کونیکا مینولتا مدل C450

 

 

خرید دستگاه کپی کونیکا مینولتا مدل C450

  دستگاه کپی کونیکا مینولتا C450 ، یکی از مدل های مختلف دستگاه کپی میباشد که توسط کمپانی کونیکا مینولتا طراحی و تولید شده است که این دستگاه دارای یک سری قابلیت های خاص و منحصر به فرد میباشد که همین قابلیت های دستگاه کپی کونیکا مینولتا مدل C450 باعث شده اند تا این دستگاه مورد توجه کاربران بسیار زیادی قرار بگیرد .

از جمله مهمترین مزایا ای که خرید دستگاه کپی کونیکا مینولتا مدل C450میتواند داشته باشند ، کپی برداری از 40 تا 45 برگه در هر یک دقیقه میباشد که این قابلیت باعث رشد آمار خرید دستگاه کپی کونیکا مینولتا مدل C450 شده است .

البته امکانات و قابلیت هایی که این دستگاه کپی به کاربران خود ارائه میدهد نیز میتواند در خرید دستگاه کپی کونیکا مینولتا مدل C450 بسیار مهم واقع شده  و قابل توجه باشد .

برخی از امکانات و قابلیت های دستگاه کپی کونیکا مینولتا C450 به شرح ذیل است :

 1. قابلیت متصل شده به رایانه

 2. قابلیت استفاده از دستگاه کپی کونیکا مینولتا C450 به عنوان پرینتر

 3. قابلیت اسکن نمودن در فایل

 4. قابلیت استفاده از دستگاه کپی کونیکا مینولتا C450 به عنوان اسکنر و پرینتر با استفاده از کابل های شبکه

خرید دستگاه کپی کونیکا مینولتا مدل C450امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته و افراد بسیار زیادی نسبت به خرید دستگاه کپی کونیکا مینولتا مدل C450 اقدام میکنند ، چرا که امکانات وقابلیت های این دستگاه ، شرایط خوب و مناسبی را برای انجام فتوکپی رنگی به کاربران ارائه مینماید .

انتخاب دستگاه کپی کونیکا مینولتا مدل C450 میتواند بسیار مناسب بوده و این نوید را به شما عزیزان میدهیم که با خرید دستگاه کپی کونیکا مینولتا مدل C450 میتوانید نهایت استفاده را از این دستگاه بنمایید.

چه قطعاتی در تعمیر دستگاه کپی نیاز به تعمیرات دارند ؟

  چه قطعاتی در تعمیر دستگاه کپی نیاز به تعمیرات دارند ؟

در مقاله چه قطعاتی در تعمیر دستگاه کپی نیاز به تعمیرات دارند ؟ قصد داریم تا اطلاعاتی را در رابطه با قطعات دستگاه کپی که احتیاج به تعمیر دارند و شناسایی آن ها خدمت شما عزیزان ارائه نماییم .

امید است که مقاله چه قطعاتی در تعمیر دستگاه کپی نیاز به تعمیرات دارند ? مورد توجه شما عزیزان قرار بگیرد و نهایت استفاده را از این اطلاعات در رابطه با تعمیر دستگاه کپی بنمایید .

 1. تعمیر یونیت اسکنر ها دستگاه کپی
 2. تعمیر یونیت لیزر دستگاه کپی
 3. تعمیر یونیت درام دستگاه کپی
 4. تعمیر یونیت فیوزینگ دستگاه کپی
 5. تعمیر هیتر و فن دستگاه کپی
 6. تعمیر یونیت فیدر دستگاه کپی
 7. تعمیر ترموستات دستگاه کپی
 8. تعمیر ترمیستور دستگاه کپی
 9. تعمیر کارتریج دستگاه کپی

10- تعمیر یونیت کاغذ کش دستگاه کپی

امیدواریم که توانسته باشیم با ارائه مقاله چه قطعاتی در تعمیر دستگاه کپی نیاز به تعمیرات دارند ? گام مثبتی را در راستای افزایش اطلاعات شما در زمینه  تعمیر دستگاه کپی برداشته باشیم .

در چه صورتی دستگاه کپی نیاز به تعمیر دارد ؟

 در چه صورتی دستگاه کپی نیاز به تعمیر دارد ؟

 

در مقاله در چه صورتی دستگاه کپی نیاز به تعمیر دارد قصد داریم تا اطلاعاتی را در رابطه با زمان تعمیر دستگاه کپی و اطلاعات پیرو آن خدمتتان ارائه نماییم .

شاید برای خیلی از افراد سوال باشد که در چه صورتی دستگاه کپی نیاز به تعمیر دارد ؟

تعمیر دستگاه کپی ، میتواند بسته به مشکلات مختلف ، در زمان های مختلفی انجام بشود و صورت بگیرد .به عنوان مثال : در هنگام گیر کردن کاغذ در دستگاه کپی ، واضح است که در همچین مواقعی دستگاه کپی احتیاج به تعمیر دارد و میبایست نسبت به تعمیر دستگاه کپی اقدام نمود .

در ادامه مطلب در چه صورتی دستگاه کپی نیاز به تعمیر دارد قصد داریم تا به برخی از مشکلات و ایراد هایی که در دستگاه کپی بوجود میاید و احتیاج به تعمیر دارند اشاره ای داشته باشیم :

 1. تعمیر دستگاه کپی در هنگام بروز مشکلاتی مانند گیر کردن کاغذ در دستگاه کپی
 2. عیب یابی و تعمیر سنسور های دستگاه کپی در هنگام بروز مشکل و اختلال در کارایی دستگاه کپی
 3. تعمیر برد دستگاه کپی در مواقعی که کارکرد دستگاه کپی متوقف شده است
 4. عیب یابی و تعمیر چرخ دنده های دستگاه کپی ، در هنگام احساس اختلال در روند کار دستگاه کپی
 5. عیب یابی و تعمیر دولوپر های دستگاه کپی

و .... در واقع هر قسمت و یا قطعه ای که در ساختار دستگاه کپی موجود میباشد ، در هنگام بروز مشکل و ایجاد اختلال در کارکرد آن ، میبایست نسبت به تعمیر دستگاه کپی و یا تعمیر قطعات دستگاه کپی اقدام نمود .

امید است که مقاله در چه صورتی دستگاه کپی نیاز به تعمیر دارد مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته باشد .

چه عملیاتی در تعمیر دستگاه کپی لازم می باشد؟

 چه عملیاتی در تعمیر دستگاه کپی لازم می باشد؟

شاید برایتان جالب باشد که بدانید ، چه عملیاتی در تعمیر دستگاه کپی لازم می باشد؟ و متخصص تعمیر دستگاه کپی ، چه قابلیت ها و توانایی هایی را میبایست دارا باشد که بتواند عملیات تعمیر دستگاه کپی را به خوبی انجام بدهد .

 1. داشتن اطلاعات کافی برای بررسی کلی دستگاه کپی پیش از تعمیر کپی
 2. توانایی نصب و راه اندازی دستگاه کپی پس از تعمیر دستگاه کپی
 3. توانایی عیب یابی انواع دستگاه کپی پیش از اقدام به تعمیر دستگاه
 4. شناسایی نقاط مختلف دستگاه کپی مانند محل خروج برگه ها ، برای تعمیر دستگاه
 5. توانایی تعمیر موتور های الکترونیکی استفاده شده در ساختار دستگاه کپی
 6. آشنایی کامل با ارور ها و پیغام های خطا و توانایی تعمیر دستگاه در همچین مواقعی

شایان ذکر است که عملیاتی که در رابطه با تعمیر دستگاه در بالا به آنها اشاره شد ، تنها بخشی از مراحل تعمیر کپی میباشد و صرفا برای آشنایی بیشتر و دقیق تر شما عزیزان با عملیات تعمیر دستگاه می باشد .

نکات لازم جهت تعمیر دستگاه کپی

 نکات لازم جهت تعمیر دستگاه کپی

همانطور که میدانید ، تعمیر دستگاه کپی ، شامل نکاتی میباشد که در مقاله نکات لازم جهت تعمیر دستگاه کپی قصد داریم تا اطلاعاتی را در زمینه نکات لازم جهت تعمیر دستگاه کپی خدمت شما عزیزان ارائه نماییم.

شاید برایتان جالب باشد که بدانید ، نکات لازم جهت تعمیر دستگاه شامل چه مواردی میباشد و برای تعمیر دستگاه کپی ، نیاز به چه میزان اطلاعاتی دارید ، در ادامه مقاله نکات لازم جهت تعمیر دستگاه به این پیش زمینه ها اشاره ای خواهیم داشت .

 1. داشتن اطلاعات مفید و جامع در رابطه با قسمت های مختلف دستگاه کپی
 2. تسلط کافی به نکاتی مانند ، ولتاژ و منابع تغذیه مختلف ، که یکی از کلیدی ترین نکات لازم جهت تعمیر دستگاه کپی به شمار میرود .
 3. آشنایی و تجربه کارکردن با برد های الکترونیکی در دستگاه کپی
 4. شناسایی و آشنا بودن کامل با کارکرد های مختلف برد های دستگاه کپی
 5. دارا بودن اطلاعات مکفی در رابطه با سنسور های مختلف دستگاه کپی

شایان ذکر است که نکاتی که در بالا به آنها اشاره شد ، تنها نکات لازم جهت تعمیر کپی  نمیباشند بلکه پایه ترین و ابتدایی ترین نکات لازم جهت تعمیر دستگاه کپی  به شمار میروند .

امید است که مقاله نکات لازم جهت تعمیر دستگاه کپی  مورد توجه شما قرار گرفته باشد .

 

امکانات جدید دستگاه کپی شارپ

 امکانات جدید دستگاه کپی شارپ ، دستگاه کپی شارپ ، دستگاه کپی ، کپی شارپ

امکانات جدید دستگاه کپی شارپ چیست ؟

1) مجهز به منوی عملکرد فارسی : هر شخصی بدون در نظر گرفتن آموزش های لازم جهت کار با این دستگاه و تنها با داشتن منوی فارسی و دفترچه راهنما به راحتی می تواند با این دستگاه کار کند.

2) قابلیت کپی برداری سریع با سیستم SOPM

3) با استفاده از قابلیت RSPF می توان به راحتی در زمان صرفه جویی نمود و از جمله خصوصیاتی که RSPF ها دارا هستند تغذیه کننده ی دو روی سند می باشد که با استفاده از این ویژگی می توان زمان بسیار اندکی را برای کپی برداری در نظر گرفت.

 4) دارا بودن Duplex استاندارد

5) دارا بودن صفحه نمایش 1/8 اینچ که سبب افزایش سهولت کارایی خواهد شد .