فروشگاه کپی رنگی

خرید اقساطی دستگاه فتوکپی : در بازار امروز کشور و با توجه به شرایط اقتصادی که کم و بیش همه ما درگیر آن هستیم خرید اقساطی کالا ها امری عادی و پیش پا افتاده محسوب می شود. از این روی کارگزاران بسیاری از برند های معتبر و معروف در انواع زمینه ها اقدام به فروش اقساطی اجناس و کالاهای خود به خریداران می کنند.
در این میان بسیاری از افرادی که در حوزه ارائه خدمات چاپ و انواع دیگری از خدمات پرینتی و کامپیوتری مشغول به کار هستند و عزم خود را برای ارتقاء سیستم های سخت افزاری کسب و کار خود جزم کرده اند و همچنین افرادی که قصد دارند با خرید یک دستگاه کپی اقدام به راه اندازی یک کسب و کار کوچک و امرار معاش از این طریق نمایند از خرید اقساطی دستگاه فتوکپی استقبال می کنند.


البته این مطلب کاملاً صحیح است که بسیاری از این افراد به جای خرید یک ماشین کپی نو و کارنکرده ، تلاش می کنند تا با خرید دستگاه کپی استوک  یا همان فتوکپی دست دوم با صرف هزینه کمتر بتوانند نیازهای خود را برطرف سازند اما وقتی صحبت خرید اقساطی به میان می آید شرایط کاملاً تفاوت پیدا می کند.
خرید اقساطی دستگاه فتوکپی به افراد این اجازه را می دهد که با صرف هزینه اندکی به عنوان پیش پرداخت و البته ارائه مدارکی خاص یا اوراقی بهادار که به عنوان ضمانت پرداخت اقساط نزد فروشنده باقی می ماند ، یک دستگاه کپی سیاه و سفید و یا رنگی نو را به داخل مغازه یا چاپخانه خود ببرند و پس از آن اقساط آن را که احتمالاً به صورت ماهانه است پرداخت کنند. این کار به خریدارانی که مبلغ زیادی به عنوان بودجه برای خرید این دستگاه ها ندارند کمک بزرگی می کند. در مورد اقساطی که خریداران باید پس از خرید قسطی یک دستگاه کپی پرداخت کنند خیلی نمی توان صحبتی کرد زیرا شرایط آن منوط به نظر فروشنده است. به عنوان مثال برخی از فروشنده های دستگاه کپی اقساط آن را به صورت ماهانه دریافت می کنند ؛ بعضی از آنها در همان ابتدا تعدادی چک یا سفته از خریدار می گیرند و تاریخ های مشخصی را برای پرداخت اقساط تعیین می کنند که می تواند یک ماهه یا چند ماهه باشد. 
نکته مهمی که در مورد خرید اقساطی دستگاه کپی می توان ذکر کرد این مورد است که هرچند در ابتدای خرید شما مبلغ ناچیزی پرداخت می کنید ( و یا در مواقعی اصلاً مبلغی پرداخت نمی کنید ) اما باید به این مطلب توجه داشته باشید که  وقتی کالایی به صورت اقساطی به فروش می رسد چند درصد سود به روی قیمت اصلی آن کشیده می شود و این امر به خاطر همان مدت زمانی است که تا پرداخت کامل اقساط طول می کشد. بر طبق قوانین و عرف بازار فروشنده می تواند تا درصد مشخصی از قیمت اصلی کالا را برای فروش قسطی به قیمت آن اضافه کند که البته این قانون همیشه و همه جا رعایت نمی شود و برخی بی انصافانه درصد بیشتری به آن اضافه می کنند. البته جا دارد از آن فروشندگان عزیزی که انصاف را رعایت کرده و گاهی حتی درصد های پایین تری به قیمت اصلی کالا اضافه می کنند نیز یاد کنیم و خاطر نشان کنیم که مجموعه کپی رنگی همیشه تلاش کرده است تا در این فضای اقتصادی پریشان انصاف را بیش از پیش رعایت کرده تا لبخند رضایت از روی لبان مشتریانش محو نشود.
به خاطر داشته باشید که تنها با شنیدن کلمه اقساطی تن به خرید نداده و در هنگام خرید اقساطی دستگاه کپی تمام دقت خود را مانند وقتی که قصد دارید نقداً به خرید آن اقدام کنید ، به خرج دهید. برخی افراد سودجو دستگاه هایی را که بعضاً مشکلاتی دارند و تا قبل از استفاده به چشم نمی آیند را تحت عنوان اقساطی به فروش گذاشته و برای کسانی که تجربه ای از خرید دستگاه کپی ندارند تور پهن می کنند تا بتوانند مشکلات دستگاه خود را تحت الشعاع اقساطی بودن آن قرار داده و ماشین کپی که روی دستشان مانده را به این شکل رد کنند. توجه داشته باشید که تمامی مراحلی را که برای خرید دستگاه کپی نقدی مورد توجه قرار می دهید و ما در مقالات پیشین به این موارد اشاره کرده ایم را در زمان خرید اقساطی این دستگاه ها نیز به خاطر داشته باشید.

 

بهینه سازی سایت

  طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت توسط سئویاب و سئو سایت

خدمات حسابداری