فروشگاه کپی رنگی

برای همه ما شنیدن کلمه بهترین در مورد اجناسی که می خریم همیشه خوشحال کننده بوده است ، چرا که بهترین جنس تمامی ویژگی های لازمه برای کالایی با کیفیت را در خود دارد . جمله بهترین دستگاه کپی رنگی نیز می تواند معرف مدلی ازدستگاه کپی باشد که تمامی ویژگی های مورد نیاز یک فرد را در خود جای داده است . البته بهترین یک مقیاس کیفی است و شما نمی توانید برای آن یک حد را چون مقیاس های کمی تعریف کنید .

 برای مثال فردی با مراجعه به یک ابزار فروشی تعداد 20 عدد میخ فولادی را از فروشنده درخواست می کند ، در این معامله برای فروشنده و خریدار مشخصات جنس کاملاً مشخص است و فروشنده در کمترین زمان ممکن آن را دراختیار خریدار قرار می دهد . ولی با کیفی شدن مقیاس تعیین دقیق

خواسته یک فرد کار ساده ای نخواهد بود . برای مثال اگر به یک عطر فروشی مراجعه کنید و از فروشنده بخواهید تا بهترین عطر را به شما معرفی کند ، شاید گران ترین نوع را پیش روی شما قرار دهد ولی باز هم ممکن است ، شما بوی آن را دوست نداشته باشید ، علیرغم قیمت بالای عطر در اینجا سلیقه فرد تعیین کنننده نوع آن خواهد بود او حتی فرد ممکن است عطری ارزان را انتخاب کند .

بنابراین گرچه مشخصات چاپگر ها بیشتر بر اساس مقیاس های کمی تعیین می شود و افراد در خرید به آن ها دقت می کنند ولی هنوز هم مقیاس های کیفی در این گونه انتخاب ها وجود دارد ، برای مثال کیفیت چاپ ، رنگ و میزان تفکیک پذیری طرح از این جمله است . دستگاه های چاپگر در انواع مختلف و با امکانات گوناگون ساخته می شوند تا هر فرد بتواند بر اساس بودجه خود و با توجه به نیاز های مصرفی دستگاه مناسبی را انتخاب کند و از بلا استفاده ماندن امکانات موجود در دستگاه خریداری شده دچار خسران نشود . برای مثال مصرف کننده خانگی که تنها چند برگه را برای چاپ در طول یک ماه نیاز دارد هرگز دستگاه کپی چند منظوره را که توانایی برآورده کردن نیاز های یک شرکت با تعداد 50 پرسنل فعال در بخش اداری را دارد خریداری نکرده و سراغ یک چاپگر کوچکتر می رود و آن را انتخاب خواهد کرد ؛ اما زمانی که افراد قصد استفاده از دستگاه چاپگری بزرگ تر را داشته باشند ماجرا کاملاً متفاوت خواهد بود . در این مورد مسئله قیمت اهمیت خود را به نسبت مثال قبلی از دست خواهد داد و سایر ملاک ها مد نظر قرار می گیرند .

بهترین دستگاه کپی رنگی چه در سایز بزرگ و چه در اندازه کوچک به دلیل توانایی چاپ رنگ های مختلف روی کاغذ قیمت بیشتری از نوع دستگاه کپی سیاه و سفید خواهند داشت ، بنابراین خریداران این دستگاه ها حیطه کاری آن ها کمی تخصصی تر خواهد شد ، برای مثال عکاسان ، طراحان و یا مجموعه های چاپ به آن ها بیشتر نیاز پیدا خواهند کرد . قیمت اغلب این دستگاه ها و تجهیزات جانبی آن ها باعث می شود تا خریدارانی که قصد خرید چند دستگاه چاپگر چون کپی ، پرینتر و حتی دستگاه فکس را دارند تصمیم به خرید دستگاه های چند منظوره گرفته تا هزینه های خرید تک تک این دستگاه ها را کاهش دهد و در کنار آن از مزیت هایش استفاده کند . دستگاه های کپی چند منظوره رنگی این امکان را به کاربر می دهند تا بتواند در عین حال که از برگه های خود کپی تهیه می کند نسخه ای از آن ها را همزمان به ایمیل فرد مورد نظر نیز ارسال کند و حتی یک کپی از آن ها را در حافظه چاپگر که در برخی موارد تا یک گیگابایت نیز این حافظه ها گنجایش دارند ، ذخیره کند . بنابراین می توان گفت که بهترین دستگاه کپی رنگی که بتواند هزینه های خرید خود را تا حدود زیادی جبران کند ، نوع چند منظوره آن ها برای استفاده در سازمان ها و شرکت ها خواهد بود . این مؤسسات می توانند یا خرید این دستگاه در هر واحد تمامی سیستم های کامپیوتری را به آن متصل نموده و در آن واحد فعالیت های همه ان ها را انجام دهد . علیرغم این که این دستگاه ها مزیت های زیادی دارند در انواع مختلف و توسط شرکت های متفاوتی تولید می شودند ، بنا براین انتخاب آن ها نیز مشکل خواهد شد .

به همین منظور سعی خواهیم کرد تا بهترین دستگاه کپی رنگی در بین محصولات تولیدی متفاوت را معرفی کنیم . در این بین محصولات تولیدی شرکت کونیکا مینولتا از کیفیت بالاتری هم در ساخت و هم در چاپ بر خوردار است . محصولات این شرکت توسط شرکتی ژاپنی تولید می شوند که نام این کشور روی این محصولات به تنهایی کیفیت بالای آن ها را بیان می کند . بیشتر دستگاه های تولیدی این شرکت سرعت کپی و پرینت 45 برگه در دقیقه را روی سایز های مختلف کاغذ از A3 تا A6 را دارند . ظرفیت مخازن کاعذ در ان ها تا حدود 3700 برگه نیز می رسد . شما در آن ها می توانید طرح هایی را تا رزولوشن ۶۰۰*۶۰۰ dpi روی برگه ها چاپ کرده و حتی ازدرجه بزرگنمایی 50 تا 400 درصد نیز در این زمینه بهره بگیرید . همچنین شما با آن می توانید برگه ها را بصورت دو رو چاپ کرده و حتی ان ها را درقالب فایل های pdf نیز ذخیره کنید . از آن جا که امروزه سیستم عامل های مختلفی برای کامپیوتر ها ساخته می شود شرکت کونیکا مینولتا سعی کرده است تا محصولات خود را سازگار با آن ها ساخته تا کاربران در انتخاب آن محدودیتی را پیش رو نداشته باشند . محدود کردن کپی به ناحیه ای خاص از دیگر ویژگی های گنجانده شده در این دستگاه است تا بتوانید با آن تنها ناحیه انتخابی خود را چاپ کنید . تونر های رنگی این دستگاه در مقایسه با محصولات مشابه در طی مدت بیشتری تمام می شوند ، به طوری که شما می توانید با آن حداقل تعداد 2500 عدد کپی را هم با تونر هابی رنگی و هم با تونر مشکی چاپ کنید .

بهینه سازی سایت

  طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت توسط سئویاب و سئو سایت

خدمات حسابداری