فروشگاه کپی رنگی

دستگاه کپی دست دوم را نیز مانند سایر وسایلی که نوع استفاده شده از آن ها وجود دارد می توان به راحتی خریداری کرد . برخی از افراد ابزار و وسایل خود را تحت این عنوان به فروش می رسانند تا بتوانند بخشی از هزینه های خرید آن ها را تأمین کرده و از آن برای خرید دستگاه جدید تر استفاده کنند . اغلب ما با شنیدن کلمه دست دوم فهرستی از اجناس مستعمل و کهنه را مرور خواهیم کرد ولی باید گفت که هرگز این گونه نیست . برخی از افراد هستند که دستگاهی را خریداری می کنند و تنها بعد از گذشت چند ماه استفاده از آن درمی‌یابند که دستگاه نمی تواند کیفیت و خدمات مورد انتظار آن ها را تأمین کند بنابراین مجبور به فروش آن خواهند شد ، مواردی را می توان مثال زد که افراد به خاطر شرایط بد مالی مجبور

می شوند تا بخشی از ابزار و وسایل خود را حتی به صورت نو نیز به فروش برسانند . در هر دو مثال ذکر شده اجناس به هیچ وجه مستهلک نبوده و از کیفیت بالایی برخوردار هستند بنابراین قرار گرفتن کلمه دست دوم در کنار نام یک دستگاه نمی تواند دلیلی بر استهلاک زیاد آن باشد .

 

در حال حاضر در بازار این محصولات می توان نوع دست دوم هر دستگاهی را با قیمتی به مراتب پایین تر خریداری کرد . دستگاه های کپی نیز در زمره این محصولات قرار دارند و از آن جایی که فروش دستگاه نو آن ها زیاد است می توان بازار خوبی برای ورود فروشندگانی باشد که قصد ارائه نوع دست دوم آن ها را دارند . برای افرادی که می خواهند یک  را در منزل خود داشته باشند و به دلیل راه دور و مشکلات ترافیکی توانایی مراجعه به خدمات چاپ را ندارند ، خرید یک دستگاه کپی دست دوم معقول به نظر می رسد چرا که با پرداخت هزینه ای بسیار پایین صاحب یک دستگاه کپی خواهند شد و نگرانی از بابت در دسترس نبودن خدمات چاپ دیگر نخواهند داشت . بعلاوه خرید دستگاه کپی دست دوم این مزیت را دارد که می توان مبلغ پرداخت شده برای آن را تقریباً به صورت کامل دریافت کرد . اگر شما دستگاه نو خریداری خود را تنها چند روز بعد از استفاده بفروش برسانید ، باید گفت که حدود نصف مبلغ پرداختی را از دست خواهید داد ولی دستگاه های دست دوم یک بار افت قیمت خود را تجربه کرده اند و فروش مجدد آن ها نمی توانند بیش از دو یا سه درصد قیمت آن ها را کاهش دهد .

 

اگر از زاویه ای دیگر به موضوع بنگریم خرید آن ها جذاب تر خواهد شد ، کسانی که تازه می خواهند به حرفه چاپ وارد شوند ، آشنایی زیادی با فرآیند های آن نخواهند داشت و ممکن است در حین کار به مشکلات زیادی برخورد کنند . یکی از این معضلات کار با دستگاه های کپی می باشد . اگر یک فرد تنها بخواهد چند برگه را چاپ کند به هیچ وجه نمی تواند یک دستگاه را خراب کند ولی زمانی که تیراژ چاپ بالا می رود ، یک اشتباه کوچک می تواند به دستگاهی که هزینه های زیادی برای آن پرداخت کرده اید آسیب های جدی وارد کند . این افراد می توانند با خرید دستگاه فتوکپی دست دوم از این خطرات جلوگیری کنند ، به این صورت که می توانند آزمون و خطاهای خود را روی دستگاه دست دوم جهت یادگیری انجام دهند و زمانی که کاملاً به موضوع مسلط شدند سراغ خرید دستگاه نو بروند . حتی در صورتی که شما در مجموعه و یا منزل خود دستگاه را در اثر عدم آشنایی و یا اتفاقات غیرقابل پیش‌بینی از بین ببرید دیگر نگران نخواهید بود چرا که هزینه زیادی را برای خریدش پرداخت نکرده اید .

 

دستگاه کپی دست دوم یا نوع استوک آن

شاید بتوان گفت که اغلب افراد در خرید و فروش های خود این دو نوع از یک دستگاه را با هم برابر می دانند و فرقی در خرید بین آن ها قائل نمی شوند . اما باید گفت که موضوع کاملاً متفاوت است ، شما نمی توانید یک دستگاه کپی سیاه و سفید استوک را با قیمتی برابر و یا حتی پایین تر از نوع دست دوم آن خریداری کنید . نوع استوک هر دستگاه به دلیل کیفیت بالاتر در اکثر موارد قیمتی بیشتر از دست دوم خواهد داشت . اجناس استوک تفاوتی ماهوی با اجناس دست دوم دارند ، این اجناس وسایلی هستند که به دلیل وجود محدودیت زمانی در کشور های اروپایی و خارجی در استفاده از ابزار و وسایل بعد از مدتی حتی درصورت سالم بودن از رده خارج می شوند ، چرا که این کشور ها معتقدند که هزینه های تعمیر و نگهداری آن ها بسیار زیاد و آسیب های وارده توسط آن ها به محیط زیست بعد از مهلت قانونی استفاده جبران ناپذیر خواهد بود ، به همین دلیل شرکت های سازنده این وسایل و نمایندگان آن ها بعد از گذشت مهلت زمانی مقرر آن ها را جمع آوری کرده و مورد بازرسی و تعمیر کامل قرار می دهند و کلیه قطعات مستهلک شده را با نو جایگزین می کنند . به عبارتی دستگاه برای استفاده مجدد تحت استاندارد های شرکت سازنده باز سازی می شود . از آنجایی که کشور های توسعه نیافته و کمتر توسعه یافته محدودیتی در استفاده از وسایل ندارند و بار ها دیده شده که حتی خودرو های خود را بعد از گذشت 40 سال یا بیشتر از تولید آن ها هنوز استفاده می کنند ، بنابراین بازار خوبی برای این شرکت ها خواهند بود و آن ها دستگاه های استوک خود را برای فروش مجدد به این کشور ها صادر می کنند . در مورد دستگاه های دست دوم می توان گفت که آن ها وارداتی نبوده و وسایل مورد استفاده در داخل کشور هستند ، بنابراین قیمت زیادی را نخواهند داشت و افراد در تأمین قطعات آسیب دیده آن ها با مشکل نیز مواجه نمی شوند . بنابراین پیشنهاد می شود تا در خرید دستگاه کپی دست دوم مورد نظر خود دقت بیشتری را بخرج دهید و سعی کنید تا نوع با کیفیت تر آن ها را خریداری کنید .

بهینه سازی سایت

  طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت توسط سئویاب و سئو سایت

خدمات حسابداری