فروشگاه کپی رنگی

شاید تا کنون نام دستگاه توشیبا استوک را شنیده باشید و برایتان جالب باشد تا تفاوتش با دستگاه ‌های نو آن را بدانید . برای پی بردن به تفاوت آن ها باید در ابتدا با شرکت توشیبا آشنا شویم و در ادامه به بیان تفاوت های آن ها بپردازیم . شرکت توشیبا یک شرکت ژاپنی است که از ادغام دو شرکت دیگر که یکی در زمینه های مکانیکی و دیگری در زمینه الکترونیکی تخصص داشت ، تشکیل شد . ترکیب و هم راهی این دو تخصص در کنار یکدیگر باعث شد تا شرکت توشیبا بتواند محصولات با کیفیتی را تولید کند . این شرکت در طی سال ها تلاش و تحقیق و توسعه روز به روز دامنه

تولیدات خود را افزایش داد ، به طوری که آن ها محصولاتی را نظیر دستگاه های کپی توشیبا استوک چند منظوره ، فکس ، دستگاه کپی ، پرینتر ، انواع کارت حافظه های جانبی و مموری کارت ها را در بخش تجهیزات الکترونیکی و انواع سیستم های برق قدرت ، توربین های نیروگاه برق و دستگاه های عکس برداری پزشکی را در بخش زیر ساخت ها و انواع ماشین لباس شویی ، یخچال فریزر ، ماکروویو ، جارو برقی و دستگاه های تهویه مطبوع را در بخش لوازم خانگی هم اکنون می توانند تولید کنند . مدیران این شرکت تمامی تلاش خود را روی کیفیت محصولات خود متمرکز کردند تا این شرکت بتواند از یک تولید کننده داخلی در ژاپن به یک شرکت چند ملیتی که در سراسر دنیا دارای واحد های تولیدی و نمایندگی فروش است تبدیل شود ، آن ها به این مهم دست پیدا کردند و هم اکنون برای محصولات آن ها خریداران زیادی وجود دارد . در ایران نیز محصولات آن ها طرفداران زیادی را پیدا کرده است ، مخصوصاً از زمانی که به علّت تحریم ها سیل عظیم محصولات بی کیفیت چینی روانه بازار ایران شد ، باعث شد تا متقاضیان دستگاه های توشیبا باز هم سراغ محصولات چینی نروند و نوع استوک آن را انتخاب کنند .

 

دستگاه توشیبا استوک و دستگاه دست دوم

کشور های اروپایی و کشور های پیشرفته بر اساس قوانین خود مدت مشخصی برای مثال 3 تا 5 سال را تنها فرصت دارند تا از وسایل خود استفاده کنند ، با گذشت عمر یک دستگاه بیش از این دیگر شرکت سازنده خدمات خود را برای این دستگاه ها ارائه نمی کند ، در نتیجه مصرف کنندگان مجبور هستند تا آن‌ها را با دستگاهی نو جایگزین کنند . دستگاه های استوک توسط نمایندگان این شرکت ها جمع آوری می‌شوند و از آنجایی که سایر کشور ها محدودیتی در تعداد سال‌های استفاده از وسایل ندارند آن ها را به کشور های مزبور صادر می کنند تا در آنجا استفاده شوند . باید این نکته را خاطر نشان کرد که کلیه این دستگاه ها در کشور صادر کننده مورد بازبینی و تعمیرات اساسی قرار می گیرند به طوری که شما با مشاهده دستگاه توشیبا استوک اثری از ذرات گرد و غبار یا خرابی در آن‌ها نخواهید دید . در حالی که نوع دست دوم این دستگاه ها در بدو ورود از کیفیت مطلوبی برخوردار نیستند ؛ تمامی تعمیرات روی آن‌ها توسط نمایندگی ها صورت می‌گیرد ؛ قطعات تعمیری نیز کاملاً اصلی بوده تا مصرف کننده در استفاده از آن‌ها دچار مشکل نشود . مصرف کنندگان دستگاه توشیبا استوک با خرید این وسایل علاوه بر اینکه در هزینه های خود چیزی در حدود %80 یا %50 صرفه جویی می کنند می‌توانند از کیفیت بالای آن‌ها که تفاوت چندانی با دستگاه نو ندارد نیز استفاده کنند .

 گر چه اصلی ترین دلیل در خرید دستگاه استوک توشیبا قیمت پایین آن ها است ، ولی برای خرید آن ها دلایل دیگری را نیز ذکر کرده اند ؛ دلایلی چون:

  1. کیفیت بالا در مقایسه با کالا های دست دوم : دستگاه دست دوم هیچ گاه کیفیتی برابر با این وسایل نخواهد داشت
  2. تضمین محصول : شما هیچ گاه نخواهید توانست دستگاه دست دومی را با تضمین خریداری کنید ، ولی دستگاه توشیبا استوک توسط برخی از شرکت ها تضمین می‌شوند تا خیال خریدار بابت خرید آن ها راحت شود

 راه‌های تشخیص توشیبا استوک کپی از  نوع دست دوم :

  1. تمامی قطعات اصلی و نو هستند (قطعات تعمیری)
  2. تمامی پیچ‌های نصب ‌شده روی دستگاه از یک نوع می‌باشند
  3. اطلاعات سرویس‌کار باید مربوط به کشور مبدأ باشد
  4. کارتریج ها و دستگاه تصویرگیری همه باید از یک نوع باشند (ساخت یک کشور و کارخانه)
  5. فروشنده در این وسایل باید اجازه بازدید کامل به خریدار را بدهد

بهینه سازی سایت

  طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت توسط سئویاب و سئو سایت

خدمات حسابداری