فروشگاه کپی رنگی

بسیاری از ما با شنیدن نام "شارپ" (SHARP) ، به اولین چیزی که می اندیشیم تبلیغ خاطره انگیز و قدیمی این مجموعه روی پیراهن تیم منچستر یونایند است که آن را بر تن بسیاری از الگوهای ورزشی خود در طول قریب به دو دهه دیده ایم . با گذر از این تصاویر مبهم که شاید اولین برخورد ما با نام این مجموعه بزرگ بوده است ، افرادی که امروزه در زمینه خرید و فروش محصولات الکتریکی ، لوازم خانگی و حتی ماشین آلات اداری از

جمله دستگاه فتوکپی شارپ فعالیت دارند نام شارپ را با محصولات با کیفیت ، مرغوب و سخت جان آن می شناسند . به عنوان مثال انواع تلویزیون ، تلفن‌های همراه ، دوربین‌ ، لپ‌ تاپ ، موزیک و ویدئو پلیرها ، نمایشگرهای پلاسما و ال ‌سی ‌دی ، یخچال ، جاروبرقی ، مایکروویو و ده ها محصول دیگر این مجموعه ، جمله کالاهاییست که می توان آن ها را در محیط خانه مشاهده کرد .  تراشه ها ، سلول‌های خورشیدی ، لامپ های پرتو کاتدی ، نیمه ‌رسانا ها ، صفحات نمایش دیجیتال ، باتری‌های قابل شارژ و ... نیز محصولات دیگر این مجموعه هستند که صنعتگران با آن ها ارتباط بیشتری دارند ؛ اما به عنوان موضوع فعالیتی این تارنما ، ماشین آلات اداری نظیر انواع دورنگار ، ماشین حساب ، چاپگر و در رأس آن ها دستگاه فتوکپی شارپ مورد بررسی ویژه تری قرار می گیرند .

اگرچه مطابق رده بندی هایی که مراجع ذیصلاح ارائه می دهند مجموعه شارپ در تولید لوازم خانگی به ویژه تلوزیون پس از کمپانی های سامسونگ و ال ‌جی از کره جنوبی و سونی و پاناسونیک از ژاپن به عنوان هم وطنانش قرار دارد ، اما در خصوص ماشین آلات اداری و تجهیزات مرتبط با آن اختلافی بر سر مقام اول این مجموعه وجود ندارد . به طور مثال دستگاه فتوکپی شارپ با هر مدل و سال تولیدی ، دارای بیشترین امکانات نسبت به هم نسلان خود و رقبای هم رده اش از مجموعه های دیگر می باشد . زمان شروع به کار ، تعداد کپی یا پرینت در دقیقه ، مصرف انرژی ، کیفیت چاپ ، وجود افزونه های کاربردی و جذاب ، بکار گیری بسیاری از قطعات و نرم افزارهای مربوط به این نوع محصولات برای اولین بار ، خدمات پس از فروش و عوامل تاثیر گذار دیگری که به انتخاب یک پرینتر یا دستگاه کپی مرغوب می انجامد در این محصولات به ایده آل ترین حالت ممکن پیدا می شوند . با همه این اوصاف و با وجود سیر نامطلوبی که افزایش قیمت دلار دارد ، خرید دستگاه فتوکپی شارپ نو و دست اول اندکی دور از ذهن به نظر می رسد ، این در حالیست که می بینیم محصول مورد نظر ما از نظر قیمت دلاری خود تغییری نکرده است ، اما مجبوریم در ازای آن چهار یا پنج برابر قیمت ریالی سابق آن بپردازیم . همین عوامل به عنوان محدودیاتی قابل توجه برای افرادی که به نحوی با ماشین آلات اداری سر و کار دارند سبب شده است تا این افراد به منظور گسترش کسب و کار خود ، تعویض تجهیزاتشان و یا راه اندازی یک مرکز انتشارات (برای یک شرکت ، مدرسه یا لوازم التحریری) در پی ابتیاع  کپی استوک و فتوکپی دست دوم باشد ؛ به همین دلیل مجموعه کپی رنگی با ارائه طیف وسیعی از محصولات این مجموعه به مخاطبین خود در یافتن محصولی کاربردی و پربازده کمک می کند .

بهینه سازی سایت

  طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت توسط سئویاب و سئو سایت

خدمات حسابداری