فروشگاه کپی رنگی

 

 

 

 

 

خرید دستگاه کپی کونیکا مینولتا مدل C450

  دستگاه کپی کونیکا مینولتا C450 ، یکی از مدل های مختلف دستگاه کپی میباشد که توسط کمپانی کونیکا مینولتا طراحی و تولید شده است که این دستگاه دارای یک سری قابلیت های خاص و منحصر به فرد میباشد که همین قابلیت های دستگاه کپی کونیکا مینولتا مدل C450 باعث شده اند تا این دستگاه مورد توجه کاربران بسیار زیادی قرار بگیرد .

از جمله مهمترین مزایا ای که خرید دستگاه کپی کونیکا مینولتا مدل C450میتواند داشته باشند ، کپی برداری از 40 تا 45 برگه در هر یک دقیقه میباشد که این قابلیت باعث رشد آمار خرید دستگاه کپی کونیکا مینولتا مدل C450 شده است .

البته امکانات و قابلیت هایی که این دستگاه کپی به کاربران خود ارائه میدهد نیز میتواند در خرید دستگاه کپی کونیکا مینولتا مدل C450 بسیار مهم واقع شده  و قابل توجه باشد .

برخی از امکانات و قابلیت های دستگاه کپی کونیکا مینولتا 

C450 به شرح ذیل است :

  1. قابلیت متصل شده به رایانه

  2. قابلیت استفاده از دستگاه کپی کونیکا مینولتا C450 به عنوان پرینتر

  3. قابلیت اسکن نمودن در فایل

  4. قابلیت استفاده از دستگاه کپی کونیکا مینولتا C450 به عنوان اسکنر و پرینتر با استفاده از کابل های شبکه

خرید دستگاه کپی کونیکا مینولتا مدل C450امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته و افراد بسیار زیادی نسبت به خرید دستگاه کپی کونیکا مینولتا مدل C450 اقدام میکنند ، چرا که امکانات وقابلیت های این دستگاه ، شرایط خوب و مناسبی را برای انجام فتوکپی رنگی به کاربران ارائه مینماید .

انتخاب کپی استوک و فتوکپی دست دوم کونیکا مینولتا مدل C450 میتواند بسیار مناسب بوده و این نوید را به شما عزیزان میدهیم که با خرید دستگاه کپی کونیکا مینولتا مدل C450 میتوانید نهایت استفاده را از این دستگاه بنمایید.

بهینه سازی سایت

  طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت توسط سئویاب و سئو سایت

خدمات حسابداری