فروشگاه کپی رنگی

بازار دستگاه کپی

 

در این مطلب به دو شیوه به بررسی بازار دستگاه کپی می پردازیم : اول بورس فروش این محصولات در این پایتخت و سپس مفهوم انتزاعی آن . در خصوص مورد اول لازم به ذکر است که خیابان ایرانشهر به عنوان پهنه دربرگیرنده مجموعه کپی رنگی ، محلی برای مشاهده و خرید این محصولات می باشد ؛ محیطی پویا و رقابتی که می توانید اکثر قریب به اتفاقات مدل های ماشین آلات اداری موجود در ایران را در آنجا ابتیاع کنید . 
و اما مورد دوم : در میان انواع و اقسام دستگاه های دیجیتالی ، ماشین های کپی از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند. عده زیادی از مردم در طول روز با دستگاه های کپی سرو کار دارند و نیازهای خود را در زمینه رونوشت گرفتن از انواع موارد کاغذی از طریق این ماشین ها رفع می کنند. بسیاری از این افراد که به راحتی از این دستگاه استفاده می کنند و در چند لحظه کوتاه به تعداد دلخواه  از کاغذها ، جزوات و مدارک خود کپی تهیه می کنند اصلاً اطلاعی ندارند که قبل از اختراع و تولید این ماشین ها زندگی به چه شکلی بوده و چه سختی هایی در امر گرفتن یک نسخه کپی وجود داشته است ؟

 

ادامه مطلب: بازار دستگاه کپی

خرید اقساطی دستگاه فتوکپی

خرید اقساطی دستگاه فتوکپی : در بازار امروز کشور و با توجه به شرایط اقتصادی که کم و بیش همه ما درگیر آن هستیم خرید اقساطی کالا ها امری عادی و پیش پا افتاده محسوب می شود. از این روی کارگزاران بسیاری از برند های معتبر و معروف در انواع زمینه ها اقدام به فروش اقساطی اجناس و کالاهای خود به خریداران می کنند.
در این میان بسیاری از افرادی که در حوزه ارائه خدمات چاپ و انواع دیگری از خدمات پرینتی و کامپیوتری مشغول به کار هستند و عزم خود را برای ارتقاء سیستم های سخت افزاری کسب و کار خود جزم کرده اند و همچنین افرادی که قصد دارند با خرید یک دستگاه کپی اقدام به راه اندازی یک کسب و کار کوچک و امرار معاش از این طریق نمایند از خرید اقساطی دستگاه فتوکپی استقبال می کنند.

ادامه مطلب: خرید اقساطی دستگاه فتوکپی

بهترین دستگاه کپی برای مغازه

بهترین دستگاه کپی برای مغازه : این روزها بسیاری از هموطنمان در فکر راه اندازی یک دفتر فنی و خدماتی که به ارائه انواع پرینت ها ، کارهای اینترنتی ، فتوکپی ، اسکن و از این دست کارها می پردازد هستند. البته بسیاری از افرادی که در این شغل امرار معاش می کنند نیز در فکر ارتقاء دستگاه ها و سطح خدمات خود هستند. یکی از مهمترین دستگاه هایی که در این شغل مورد استفاده قرار می گیرد ماشین کپی می باشد و همین امر باعث می شود افراد بسیاری با این سوال که بهترین دستگاه کپی برای مغازه کدام است

ادامه مطلب: بهترین دستگاه کپی برای مغازه

قیمت انواع دستگاه کپی

قیمت انواع دستگاه کپی : دستگاه های کپی نقش زیادی در زندگی روزمره بسیاری از ما دارند. اغلب محصّلان و دانشجویان،  بسیاری از کتب و جزوات خود را به واسطه وجود دستگاه های کپی در دست دارند. کارمندان در ادارات دولتی به خاطر وجود آنها از انجام بسیاری از کارهای خسته کننده و بیهوده مانند تهیه رونوشت از اسناد و مدارک مختلف معاف شده اند. علاوه بر آن این دستگاه ها در بسیاری از مواقع به درد ما خورده اند ؛ مثلا وقتی قصد داشته اید تا به بانک بروید و حساب جدیدی برای خود باز کنید ، یا وقتی برای استخدام در یک شرکت به کپی مدارک شناسایی خود نیاز داشته اید و در بسیاری موارد دیگر این دستگاه کپی بوده که به کمک شما آمده است.

ادامه مطلب: قیمت انواع دستگاه کپی

بیزهاب 554

در این یادداشت کوتاه قصد داریم به معرفی دستگاه فتوکپی رنگی بیزهاب 554 (Bizhub C554E) بپردازیم. ابتدا با مقدمه ای کوتاه این کار را آغاز می نماییم.

اگر شما نیاز به داشتن یک یا چند کپی از یک سند یا مقاله و یا هر چیز دیگری که بر روی کاغذ ثبت شده است داشته باشید کافی است تا به نزدیک ترین دفتر خدمات فنی رفته و در آنجا کاربر دستگاه کپی با زدن چند کلید به سرعت تعداد دلخواهی کپی از برگه های شما را تحویلتان خواهد داد. اما باید بدانید که این روال همیشه به این شکل و با این سرعت انجام نمی شده است.  تا قبل از اینکه چستر کارلسون در اکتبر 1937 اولین دستگاه کپی خود را اختراع کند ، مردم برای داشتن هر تعداد کپی از سند ، مطلب و دست خطی که نیاز داشتند ، مجبور بودند به صورت دست نویس از آن کپی بردارند.

ادامه مطلب: بیزهاب 554

پلاتر اچ پی

در این مطلب کوتاه می خواهیم به معرفی پلاتر اچ پی بپردازیم اما نیاز است قبل از این کار به صورت مختصر در مورد پلاتر توضیح داده و بگوییم که این وسیله دقیقاً چیست و چه ساختار و چه کاربرد هایی دارد؟ پلاتر ها در واقع نوعی چاپگر در ابعاد بزرگ هستند که کار چاپ تصاویر ، طراحی ها ، نقشه ها و هر طرح گرافیکی که فرمان چاپ آن توسط کامپیوتر صادر شود را انجام می دهند.

ادامه مطلب: پلاتر اچ پی

دستگاه کپی بیزهاب

 

دستگاه کپی بیزهاب : این روزها تقریباً در هر محله و خیابانی می توان مغازه ها و گاهی اوقات دکه هایی یافت که به واسطه  یک دستگاه کپی به راحتی با فشار چند کلید از هر چیزی که شما بخواهید به تعداد دلخواهتان کپی گرفته و روی کاغذ به شما تحویل دهند. اما چطور شد که این دستگاه ها وارد بازار شدند؟ و اصلا چطور این دستگاه ها ساخته شدند؟ با توجه به این سوالات شاید دانستن مطالبی در مورد تاریخچه  به وجود آمدن دستگاه های کپی خالی از لطف نباشد .

ادامه مطلب: دستگاه کپی بیزهاب

دستگاه فتوکپی

« برای سال ها با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می کردم و کمبودهای فراوانی تا سال 1935 وجود داشت ، اما از این دوره بود که کم کم کارها روی غلطک افتاده و بدهی ها تصفیه می شد . من شغل خودم را داشتم اما با این حال فکر می کردم سرعت انجام کارها رضایت بخش نیست . این موضوع که در اوایل زندگی مشترک و درآمد بخور و نمیرم چالش بزرگی پیش رویم قرار داده بود ، سبب شد تا با یک تیر دو نشان بزنم و به فکر اختراع دستگاهی بیافتم که هم برای خودم و هم برای بشریت مثمر ثمر باشد . »

ادامه مطلب: دستگاه فتوکپی

ریسو

ریسو : در بسیاری از پدیده هایی که در محیط پیرامون و زندگی ما وجود دارند ، گاهی نام یک برند خاص در زمینه ای تولیدی یا خدماتی به اندازه ای مطرح شده و بر سر زبان ها می افتد که عملاً به جای مفهوم مورد نظر ما به کار می رود . به عنوان مثال واژه « لیپتون » به عنوان یک نام تجاری جایگزین مفهوم چای کیسه ای شده است ، « کلینکس » به عنوان یکی دیگر از همین برندها جانشین مفهوم دستمال کاغذی شده و زمانی که از « تاید » یا « ریکا » صحبت می کنیم اطرافیانمان متوجه می شوند که منظور همان پودر لباس شویی یا ظرف شویی می باشد . جالب است بدانید این نوع نامگذاری ها مربوط به دل جامعه و افراد عادی یک مملکت نبوده و در همه کشورها یا اقشار متخصص در حوزه ای خاص نیز اینچنین است .

ادامه مطلب: ریسو

دستگاه کپی کوچک

 

دستگاه کپی کوچک : به خوبی می دانیم که حتی اگر انسان ها قادر به انجام کاری با دستان خالی خود باشند ، اما ابزار آلات مختلف کیفیت و سرعت انجام این امر را افزایش داده و مشقت ، زمان و هزینه های کلی آن را کاهش می دهند .

همانطور که پیشتر هم به آن اشاره کرده بودیم ، متخصصین یک حرفه خاص ، بدون داشتن ابزار و وسایل مورد نیازشان کار زیادی از پیش نخواهند برد (مانند نجاّری بدون ابزارهای مخصوص درودگری) ؛ این در حالیست که اگر پیشرفته ترین محصولات

ادامه مطلب: دستگاه کپی کوچک

کپی سیاه و سفید

 

کپی سیاه و سفید : در حالی که جهان امروز ما ، دنیایی مملو از رنگ ها و الوان گوناگون است و وجود نمایشگرهای ریز و درشت دیجیتالی هم سبب شده اند تا تصاویر پر وضوح و رنگارنگ ، بخشی از حیات ما شوند ، شاید تصور یک زندگی سیاه و سفید برای نسل های امروزی – دهه نودی ها – اندکی دشوار باشد . این در حالیست که تا همین چند دهه قبل وجود رنگ در پدیده هایی مانند تلوزیون ، تصاویر کاغذی یا کپی آن ها بی معنی بود . در همین رابطه می توان گفت که اگرچه صنعت فیلم یا برنامه های تلوزیونی از دهه

ادامه مطلب: کپی سیاه و سفید

وارد کننده دستگاه کپی استوک

 

وارد کننده دستگاه کپی استوک : وارد کردن یک کالا که آن را برگردانی از لغت "Import" می دانیم ، به عنوان یکی از مصادیق تجارت ، دارای عمری به ژرفای تاریخ است . با وجود اینکه محققین عقیده دارند که ذات داد و ستد با انسان متولد شده و عمر آن بسیار طولانیست ، اما با استناد به شواهد ، عصر حجر را نقطه آغازی برای آن دانسته و ابسیدین (شیشه آتشفشانی) و سنگ چخماق را به عنوان اولین کالاهایی که میان انسان ها به ازای وجهی رایج (مثلاً نمک) رد و بدل می شده است می دانند.

از این تاریخ تا به امروز که تجارت ظاهری کاملاً جدید به خود گرفته است ، این معاملات تجاری دیگر میان دو برادر یا همسایه شکل

ادامه مطلب: وارد کننده دستگاه کپی استوک

بیزهاب ۷۵۴c

 

بیزهاب ۷۵۴c

بیزهاب ۷۵۴c

به عنوان یکی از حربه های موثر و پربازده بازاریابی فروش ، مجموعه های سرشناس به جای اینکه نام خود را تنها هم ارز یک محصول کنند ، سعی می کنند تا با رشد و ارتقاء محصولات یا شاخه های گوناگون خود به جلب توجه مشتریان بالقوه بیشتری را در سطح دنیا (یا کشور) بپردازند . این ویژگی که در اغلب بازارهای تجاری دیده می شود ، مثلاً در دنیای ورزش با هولدینگ آدیداس که صاحب امتیاز محصولات ریباک ، تیلور مید و راک پورت می باشد خودنمایی می کند ، مجموعه ای مانند پاناسونیک محصولات خود را تحت عناوینی

ادامه مطلب: بیزهاب ۷۵۴c

پلاتر hp

 

پلاتر hp : می دانیم که در زبان انگلیسی " er" پسوند اسم سازیست که چنانچه به مصدر بدون "to"  بچسبد – یعنی فعل خام – آن را به فاعل یا کننده کار تبدیل می کند . در همین راستا که همینک ده ها نمونه از آن را در ذهن خود مرور می کنید ، به لغت "پلاتر" می رسیم ، محصولی که پس از ارائه شرحی در خصوص عمل پلات ، به ماهیت آن پی برده و نهایتاً در مورد یکی از سرشناس ترین زیر مجموعه های آن از خانواده hp یا همان پلاتر hp سخن خواهیم گفت .

ادامه مطلب: پلاتر hp

دستگاه کپی رومیزی

دستگاه کپی رومیزی : میزان احتیاج و کیفیت مورد نظر ما از یک خروجی محصول ، تاثیر مستقیم و غیر قابل انکاری در انتخاب آن دارد . به عنوان مثال با فرض اینکه با قیمتی یکسان بتوان از میان خودرویی چهار دیفرانسیله یا Off-Road و خودرویی کوپه و پرسرعت یکی را انتخاب کرد ، افراد مختلف بنا به سلیقه ، تمایلات و نیاز خود یکی را بر می گزینند ؛ این بدین معناست که هیچ از آن ها در نگاه اول بر دیگری برتری محسوسی نداشته و ممکن است هریک انتخاب اصلح ما باشند .

ادامه مطلب: دستگاه کپی رومیزی

دستگاه کپی قدرتمند

دستگاه کپی قدرتمند : یکی از مفاهیمی که در زندگی ما دارای وجوه متعددی بوده و از جنبه های مختلفی می توان آن را تعریف کرد واژه قدرت است . قدرت به عنوان مفهومی کیفی -  نه توانی که در مباحث فیزیکی مطرح شده و دارای تعریف ، واحد و فرمولی برای محاسبه می باشد - که عموماً واحدی برای سنجش کیفیت توانایی انجام یک کار می باشد ، امری نسبی بوده و در زمینه های مختلف به صُور گوناگونی تعریف می شود .

ادامه مطلب: دستگاه کپی قدرتمند

دستگاه کپی آکبند

در این مقاله قصد داریم تا در خصوص دستگاه کپی آکبند اطلاعاتی را به شما ارائه دهیم اما پیش از آن پرداختن به وجه تسمیه لغت آکبند خالی از لطف نیست.  می دانیم که آکبند در زبان عامیانه مردم به کالایی گفته می‌شود که بسته بندی آن باز نشده و پس از تولید و ترخیص از کارخانه ، هیچ کاربری از آن استفاده نکرده است ، لذا با توجه به این تعریف ممکن است برخی از محصولات استوک که به دلایلی باز نشده اند هم بتوان آکبند در نظر

ادامه مطلب: دستگاه کپی آکبند

ریسوگراف استوک

ریسوگراف استوک از جمله وسایلی است که در  سال های اخیر در مجموعه های عرضه کننده دستگاه چاپگر و تجهیزات چاپ بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته اند .  ممکن است یک مصرف کننده علت قیمت پایین تر این دستگاه را مربوط به ایرادات موجود در آن نسبت به دستگاه نو بداند اما آیا واقعاً اینگونه است ؟ ریسوگراف استوک در واقع همان دستگاه است ولی با چند درجه افت کیفیت نسبت به نوع جدیدش که با قیمتی به مراتب پایین‌تر از آن عرضه می شود . این دستگاه در مقایسه با نوع دست دوم نیز از کیفیتی بالاتر برخوردار بوده و ایرادات موجود در آن ها را به همراه ندارد .

ادامه مطلب: ریسوگراف استوک

درام چاپگر

 

درام چاپگر یکی از مهم ترین قطعاتی است که در هر دستگاه پرینتر قرار دارد . شاید تاکنون اسم این قطعه را شنیده باشید و بخواهید که اطلاعاتی راجع به آن داشته باشید به همین منظور در ادامه ضمن معرفی این قطعه سعی خواهیم کرد تا جزئیات و نحوه عملکرد آن را توضیح دهیم . درام در واقع قلب یک دستگاه چاپگر است ، این قطعه در واقع غلتک فلزی است که توسط لایه ای از جنس مواد هدایت کننده (لایحه از موادی همچون سلنیوم ، ژرمانیوم یا سیلیکون) ساخته می شود .

عاملی که باعث می شود تا از این مواد در لایه درام استفاده شود این است که این مواد می‌تواند جریان الکتریسیته را به یک نقطه انتقال دهند یا متمرکز کند ولی مواد دیگر این خاصیت را ندارند . در تاریکی این لایه به عنوان یک عایق عمل می کند و مانع از عبور جریان الکتریسیته از یک اتم به اتم دیگر می شود ولی زمانی که نور به آن تابیده می شود ، انرژی فوتون ها آزاد می شود و جریان از این طریق عبور می‌کند . الکترون های تازه آزاد شده باعث خنثی شدن پوشش بار مثبت لایه می شوند تا تصویر را روی برگه شکل دهند .

ادامه مطلب: درام چاپگر

بهترین دستگاه کپی رنگی

برای همه ما شنیدن کلمه بهترین در مورد اجناسی که می خریم همیشه خوشحال کننده بوده است ، چرا که بهترین جنس تمامی ویژگی های لازمه برای کالایی با کیفیت را در خود دارد . جمله بهترین دستگاه کپی رنگی نیز می تواند معرف مدلی ازدستگاه کپی باشد که تمامی ویژگی های مورد نیاز یک فرد را در خود جای داده است . البته بهترین یک مقیاس کیفی است و شما نمی توانید برای آن یک حد را چون مقیاس های کمی تعریف کنید .

 برای مثال فردی با مراجعه به یک ابزار فروشی تعداد 20 عدد میخ فولادی را از فروشنده درخواست می کند ، در این معامله برای فروشنده و خریدار مشخصات جنس کاملاً مشخص است و فروشنده در کمترین زمان ممکن آن را دراختیار خریدار قرار می دهد . ولی با کیفی شدن مقیاس تعیین دقیق

ادامه مطلب: بهترین دستگاه کپی رنگی

دستگاه کپی دست دوم

دستگاه کپی دست دوم را نیز مانند سایر وسایلی که نوع استفاده شده از آن ها وجود دارد می توان به راحتی خریداری کرد . برخی از افراد ابزار و وسایل خود را تحت این عنوان به فروش می رسانند تا بتوانند بخشی از هزینه های خرید آن ها را تأمین کرده و از آن برای خرید دستگاه جدید تر استفاده کنند . اغلب ما با شنیدن کلمه دست دوم فهرستی از اجناس مستعمل و کهنه را مرور خواهیم کرد ولی باید گفت که هرگز این گونه نیست . برخی از افراد هستند که دستگاهی را خریداری می کنند و تنها بعد از گذشت چند ماه استفاده از آن درمی‌یابند که دستگاه نمی تواند کیفیت و خدمات مورد انتظار آن ها را تأمین کند بنابراین مجبور به فروش آن خواهند شد ، مواردی را می توان مثال زد که افراد به خاطر شرایط بد مالی مجبور

ادامه مطلب: دستگاه کپی دست دوم

دولوپر

خوانندگان این مطلب مانند بسیاری از مردم شاید از ماهیت دولوپر و دلیل وجود آن را در چاپگر ها اطلاعی نداشته باشند . به این منظور بهتر است تا کمی دقیق تر به نحوه کار یک دستگاه چاپ دقت کنیم . تمامی این وسایل از انواع پرینتر ها تا دستگاه کپی به غیر از نوع جوهر افشان به این واحد برای انجام عملیات چاپ نیاز دارند . از آنجایی که بیشتر آن ها از فناوری لیزر و تونر برای چاپ استفاده می کنند ، حضور تونر به تنهایی نمی تواند باعث انتقال اطلاعات روی برگه ها شود ، بنابراین به ماده

ادامه مطلب: دولوپر

قطعات یدکی دستگاه کپی

دستگاه کپی نیز مانند سایر وسایل مکانیکی ساخت انسان به دلیل تماس قطعات با یکدیگر دچار اصطکاک می شوند و یا به دلیل چالش های فیزیکی که برای آن ها رخ می دهد ممکن است آسیب ببینند ، به همین خاطر لازم است تا قطعات فرسوده یا آسیب دیده در آن ها را با نوع سالم جایگزین کنیم . شما به این منظور می توانید قطعات یدکی دستگاه کپی را از فروشگاه ها و یا نمایندگی های دستگاه خود خریداری کنید .

 انسان در طول تاریخ مرتّباً سعی کرده است تا بتواند بر محدودیت های فیزیکی و جسمانی خود غلبه کند ،  این محدودیت ها در هر زمان شکل خاصی را بخود گرفته اند.  زمانی برای اجداد ما  جابجایی یک سنگ محدودیت  محسوب می شد ولی در حال حاضر گرچه این محدودیت تا حدودی وجود دارد  ؛ ولی ما توانسته ایم با ساخت  ماشین آلات خیلی راحت تر از گذشته  آن ها را جابجا کنیم . حتی نوشتن اطلاعات بر روی تعداد زیاد کاغذ نیز در سال های نه چندان دور محدودیت محسوب می شد، به طوری که برای

ادامه مطلب: قطعات یدکی دستگاه کپی

دستگاه توشیبا استوک

شاید تا کنون نام دستگاه توشیبا استوک را شنیده باشید و برایتان جالب باشد تا تفاوتش با دستگاه ‌های نو آن را بدانید . برای پی بردن به تفاوت آن ها باید در ابتدا با شرکت توشیبا آشنا شویم و در ادامه به بیان تفاوت های آن ها بپردازیم . شرکت توشیبا یک شرکت ژاپنی است که از ادغام دو شرکت دیگر که یکی در زمینه های مکانیکی و دیگری در زمینه الکترونیکی تخصص داشت ، تشکیل شد . ترکیب و هم راهی این دو تخصص در کنار یکدیگر باعث شد تا شرکت توشیبا بتواند محصولات با کیفیتی را تولید کند . این شرکت در طی سال ها تلاش و تحقیق و توسعه روز به روز دامنه

ادامه مطلب: دستگاه توشیبا استوک

شارژ کارتریج

 

 

شارژ کارتریج یکی از اقداماتی است که تمامی افرادی که از دستگاه های کپی و یا پرینتر های پودری و یا جوهری (مانند کپی شارپ استوک یا کپی توشیبا استوک) استفاده می کنند به آن نیاز پیدا خواهند کرد. بر روی کارتریج ها مخزنی تعبیه شده است که پودر چاپ را درون آن تزریق می کنند تا در حین چاپ از آن استفاده شود . شما هر بار که دکمه چاپ را روی دستگاه پرینتر و یا کپی خود را فشار می دهید یک لایه از این پودر بر روی برگه قرار می گیرد و در نهایت توسط حرارت خشک می شود تا بتواند متن یا عکس شما را چاپ کند . کارتریج جوهری سیستمی متفاوت از این را دارد به  این  صورت که در آن به جای پودر از جوهر با رنگ های زرد ، آبی  ، قرمز و مشکی استفاده می

ادامه مطلب: شارژ کارتریج

تونر فابریک 452

 

تونر فابریک 452 در دستگاه چند منظوره شرکت کونیکا استفاده می شود ، مصرف کنندگان باید دقت کنند تا تنها نوع فابریک این محصول را برای جلوگیری از آسیب به دستگاه و پایین آمدن کیفیت چاپ انتخاب کنند .

در میان دستگاه های چند منظوره برای چاپ می توان به کونیکا مینولتا Bizhub C452 اشاره کرد . این دستگاه مانند سایر کپی های چند منظوره از ترکیب چند دستگاه همچون کپی استوک ، پرینتر ، اسکنر و فکس ساخته شده تا بتواند جایگزین مناسبی برای خرید چند دستگاه مختلف باشد و در عین حال نیازهای گوناگون چاپی را به صورت یک جا و در کمترین زمان ممکن برطرف کند . با این دستگاه شما می توانید برگه ها در سایز های A3/A4/A5/A6 را به صورت سیاه و سفید و رنگی کپی یا اسکن کنید .

ادامه مطلب: تونر فابریک 452

پلاتر اپسون

پلاتر اپسون : در دنیایی که داده های دیجیتالی و مکتوب محیط پیرامون ما را فراگرفته اند ، ارائه برخی از این اطلاعات تنها در قالب خود مفید و میسر بوده و در پاره ای مواقع با ورود به چارچوب دیگری مفهومش را از دست می دهد . به طور مثال GIF  های دیجیتالی ، به عنوان تصاویر متحرک کم حجم ، تا زمانی مفید و محبوب هستند که در این حالت مانده و یا بهبود یابند ؛ این در حالیست که اگر این محصول با پیشرفته ترین پرینترهای دنیا و مرغوب ترین رنگ های موجود نیز چاپ گردد ، چیزی به جز تصویری ثابت و بی کیفیت نمی باشد ، به همین دلیل است که گفته می شود هر فرمت در صورت ظهور با دستگاه خروجی متناسب با آن کاربرد دارد .

ادامه مطلب: پلاتر اپسون

پرینتر دست دوم

 

پرینتر دست دوم : در موارد متعددی دیده شده است که عده ای اجناس دست دوم را با محصولاتی مستهلک و بی کیفیت هم ارز می دانند ؛ برای به چالش کشیدن این دیدگاه تنها طرح سوالی ساده لازم است . به عنوان مثال اگر محصول تولیدی سال 2016 یکی از غول های ماشین سازی یا تولید کنندگان گوشی های تلفن همراه – به عنوان کالاهایی که مستقیماً از سوی مجموعه تولید کننده به شما نرسیده ، پیش از شما فردی از آن ها

ادامه مطلب: پرینتر دست دوم

قیمت دستگاه کپی سیاه و سفید

یکی از اصول بدیهی در خرید و فروش محصولات تخصصی یک حرفه این است که به دلیل عدم ارتباط عامه مردم با آن ، تغییرات قیمت این محصول خیلی به چشم نیامده و در برابر سایر نیازمندی آنان مهم نمی باشد .

به عنوان مثال در اثر نوسانات اخیر بازار ارز که به گران شدن محصولاتی خارجی – به ویژه آنهایی که مشابه داخلی ندارند – انجامید ، تغییر قیمت دستگاه کپی سیاه و سفید در قیاس

ادامه مطلب: قیمت دستگاه کپی سیاه و سفید

دستگاه فتوکپی شارپ

بسیاری از ما با شنیدن نام "شارپ" (SHARP) ، به اولین چیزی که می اندیشیم تبلیغ خاطره انگیز و قدیمی این مجموعه روی پیراهن تیم منچستر یونایند است که آن را بر تن بسیاری از الگوهای ورزشی خود در طول قریب به دو دهه دیده ایم . با گذر از این تصاویر مبهم که شاید اولین برخورد ما با نام این مجموعه بزرگ بوده است ، افرادی که امروزه در زمینه خرید و فروش محصولات الکتریکی ، لوازم خانگی و حتی ماشین آلات اداری از

ادامه مطلب: دستگاه فتوکپی شارپ

بهینه سازی سایت

  طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت توسط سئویاب و سئو سایت

خدمات حسابداری