فروشگاه کپی رنگی

دستگاه فتوکپی دست دوم ، کپی استوک ، ویژگی های دستگاه کپی رنگی

 

دستگاه کپی رنگی نیز همانند سایر دستگاه ها دارای ویژگی ها و امتیازاتی می باشد که می تواند یک دستگاه را نسبت به دیگری متمایز قرار دهد بنابراین می بایست مواردی در نظر گرفته شود تا بتوان یک دستگاه کپی رنگی با کیفیت و کارا ، تهیه نمود که بتواند جوابگوی تمام نیازمندی ها باشد. از آنجایی که از دستگاه کپی رنگی در مواردی که نیازمند تکثیر با وضوح تصویر و با ترکیب رنگ های متفاوت هستیم بنابراین می بایست دستگاهی انتخاب گردد که علاوه بر داشتن این ویژگی از کیفیت بالایی نیز برخوردار باشد ، بنابراین ویژگی هایی که یک دستگاه کپی رنگی می تواند دارا باشد به شرح ذیل می باشد :

 

1) دارا بودن قیمت منطقی و متعارف در مقابل کیفیت بالا

2) دارا بودن وضوحیت تصاویر در بالا ترین حد ممکن ( و از جمله علت های آن می توان به نیازمندی کاربرد چندین رنگ در تکثیر اشاره نمود)

3) دارا بودن بیشترین تعداد رنگ ها در تکثیر

4)سرعت در تکثیر از جمله مواردی می باشد که می بایست یک دستگاه کپی رنگی بنابر کیفیت و ویژگی هایی که دارد به نسبت معقولی دارای سرعت متناسبی باشد . هر دستگاه کپی رنگی با هر برندی که باشد (شارپ ، توشیبا ، ریکو ، کونیکا مینولتا ، ریسوگراف ) دارای یک سرعت کپی با واحد ثانیه می باشد بنابراین یک دستگاه کپی با دارا بودن سرعت 2 ثانیه ، دستگاهی است که تنها 2 ثانیه طول می کشد تا عمل تکثیر را انجام دهد .

5) تعداد پورت های موجود در دستگاه بسیار کاربرد دارد و مورد استفاده قرار می گیرد بنابراین دستگاه کپی رنگی هر چه دارای تعداد پورت USB , ... بیشتری باشد دارای کاربردهای بیشتری و امکانات بیشتری می باشد .

6) امکانات جانبی دستگاه کپی رنگی نیز بسیار مورد اهمیت واقع می شود برخی دستگاه های با داشتن بیشترین Option ها در زمره بهترین دستگاه های کپی محسوب می گردند .

بهینه سازی سایت

  طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت توسط سئویاب و سئو سایت

خدمات حسابداری