فروشگاه کپی رنگی

تعمیر دستگاه کپی

کارشناسان و متخصصان تعمیر دستگاه کپی ، کپی رنگی  میتوانند دستگاه های فتوکپی شما را چه به صورت آنالوگ و چه به صورت دیجیتال است تعمیر نمایند

 

اما تفاوت دستگاه دیجیتال و آنالوگ در چیست ؟

دستگاه کپی آنالوگ که نسل قدیمی تر نسبت به دیجیتال است  هیچ گونه ویرایش روی عکس اعمال نمی شد ، و دقیقا خود عکس را بر روی کاغذ چاپ می گردید و تصویر به صورت مستقیم و بدون دخالت یه ویرایشگر یا نرم افزاری چاپ می شد اما دستگاه دیجیتال با قابلیت بالا ابتدا وقتی عکس را اسکن کرد به 0 و 1 تبدیل می کند و آن را به قسمت های مختلفی منتقل می کند تا بتواند آن را ذخیره کند و سپس امکان ویرایش اعم از تکرار یک عکس و یا تکرار قسمتی از عکس  ، برش قسمتی از عکس ، عوض کردن رنگ های قالب صفحه  را دارا می باشد .

 

دستگاه کپی استوک دیجیتال با درا بودن لیزی با آینه که عکس اسکن شده را مجازی سازی می نماید و آن را که به صورت صفر و یک در آمده را به قطعه قطعه و یا خطی به بر روی کاغذ چاپ می نماید .

 

 از قالبیت های دیگر دستگاه های دیجیتال این است که دارای یک حافظه می باشند این حافظه این ویژگی که یکبار سندی اسکن شود سپس برای مدتی این سند اسکن شده در حافظه بماند تا زمانی که به آن احتیاج شود از آن استفاده نماید و دیگر نیاز به اسکن آن صفحه نیست .

 

این قالبیت به کم مصرف بودن آن نیز کمک می کند برای مثال برای کپی گرفتن از 100تا برگه دیگر نیاز به اسکن 100بار نیست و یک باراسکن کرده و انرا 100بار چاپ کند  بنابراین برای تعمیر دستگاه کپی کمتر هزینه پرداخت می شود وطول عمر بیشتری دارا می شود . نحوه کار در دستگاه های رنگی نیز به همین گونه است با این تفاوت که در گام اول  بعد از اسکن تصویر به 4 رنگ  ابی، قرمز ، سیاه و زرد تقسیم شده و تونر که این رنگ ها را بروی کاغذ چاپ می نماید، روی غلطک ها نیز برای جلوگیری از چسبندگی غلطک هایی که رنگ را به کاغذ منتقل مینماید  یک لایه روغن مخصوص قرارگرفته است این کار به بهبود عملکرد و بهبود چاپ نیز کمک میکند .

 

دستگاه های کپی تنوع بسیار زیادی دارند و هر کدام دارای عملکردی مختلف و ویژگی های خاص خود می باشد امروزه دستگاه های کپی در هر اداره و شرکتها  و سازمان ها یافت می شوند و نیاز روز افزونی به آن می باشد به طوری که نبود این دستگاه سبب نقص فراوان در عملیات ادارات می شود باتوجه به این موضوع تقاضا برای تعمیر دستگاه کپی نیز بسیار زیاد می باشد .

 

فتوکپی دست دوم  نوعی دستگاه پرینتر نیز می باشد که می تواند اسکن انجام داده و پرینت هم بگیرد و به کامپیوتر نیز وصل می شود .

 

امروزه ادارات زیادی نیاز به خرید دستگاه کپی پیدا می کنند برای همین موضوع ما نکاتی در این مطلب قرار داده ایم که در هنگام خرید دستگاه کپی باید به آن توجه نمایید تا بتوانید به نحو مطلوب نسبت به تعمیر دستگاه کپی اقدام نمایید :

1) اولین نکته ایی که باید توجه نمایند این می باشد مواد مصرفی و لوازم یدکی آن قیمت کلانی نداشته باشد تا در هنگام خرابی و یا مصرف شدن مواد مصرفی آن هزینه زیادی پرداخت نمایند برای روشن شدن بیشتر باید گفت که  اگر هر دستگاه کپی با کار کردن موادی را مصرف می نمایند مانند تونر و دولوپر حال اگر این مواد تمام شده دوباره خریداری شوند اگر این مواد  از جنسی باشند که بسیار گران هستند هزینه زیادی را هر چند وقت یک بار به همراه دارد .

 

2) دستگاه های کپی بعد از روشن شدن باید داغ شوند و زمانی را صرف گرم شدن می نمایند باید دقت کنید که این زمان زیاد  نباشد  که البته دستگاه های موجود در بازار زیر 10ثانیه می باشند البته در زمان تعمیر دستگاه کپی نیز به آن توجه می شود  .

 

3) هر دستگاه کپی با یک سرعتی  برگه ها را چاپ می نماید که این سرعت بر حسب دقیقه حساب می شود  و بروی هر دستگاه قرار دارد یا می توانید از فروشنده به پرسید هر چه قدر این عدد بالا تر باشد سرعت چاپ در دقیقه بیشتر می باشد و عملکرد خوب این دستگاه را نمایش می دهد .

 

4) یکی از نکات حیاتی که باید در خرید به آن توجه نمایید این است که اسکنر های دستگاه کپی چگونه کار می کنند  هر چقدر این اسکنر ها قوی تر باشند تصویر بهتر ی در چاپ و کپی ملاحظه می نمایید  البته سرعت اسکن هم مهم می باشد که سرعت اسکنر ها در کاتالوگ هر دستگاه نوشته می شود .

 

اگر دستگاه شما دستگاهی باشد که دارای نوردهی دیجیتال باشد می تواند نور و کنتراست اسکنر را به صورت خودکار در بهترین وضع قرار دهد .

 

5) نکته آخری که باید به آن توجه نمایید این است که شما به اندازه قدرت مالی و بودجه خود خرید نمایید اگر در ابتدا ، خرید  بسیار گرانی انجام دهید و نتوانید دوباره برای تعمیر دستگاه کپی خود  هزینه کنید خرید نادرستی را انجام داده اید  .

 

البته تعمیر دستگاه کپی توسط کپی رنگی با ارزان ترین قیمت و بالاترین کیفیت و پشتیانی انجام می شود .

 

حرفه متخصصین کپی رنگی در زمینه تعمیر دستگاه کپی معرف حضور همگان می باشد . با این حال از مهمترین خدماتی که وبسایت کپی رنگی ارائه می دهد می توان به تعمیر دستگاه کپی  در مدل ها و کارایی های مختلف اشاره کرد .

 

تعمیر دستگاه کپی شارپ رنگی

تعمیر دستگاه های کپی کونیکا

تعمیر دستگاه کپی توشیبا

تعمیر دستگاه کپی ریسوگراف

تعمیر دستگاه کپی شارپ سیاه و سفید

تعمیر دستگاه های کپی کانن

تعمیر دستگاه کپی ریکو

تعمیر دستگاه کپی شارپ استوک

تعمیر دستگاه کپی آنالوگ

تعمیر دستگاه کپی دیجیتال

همچنین متخصصین ما در زمینه سرویس و تعمیر مانیتور و نمایشگر های دستگاه های کپی نیز آماده خدمت گذاری به شما عزیزان میباشند .

 

شما نیز برای سفارش و رزرو وقت برای تعمیر دستگاه کپی خود می بایست از طریق شماره تماس واحد تعمیرات کپی رنگی با ما در ارتباط باشید تا در اسرع وقت نسبت به ارسال مشاور و متخصص تعمیر دستگاه کپی به محل اقدامات لازم صورت گیرد .

 

در مطلب تعمیر دستگاه کپی ، قصد داریم تا در زمینه تعمیر دستگاه کپی ، که یکی از خدمات شرکت کپی رنگی نیز محسوب میشود ، توضیحات کامل و جامعی را به زبان ساده خدمتتان ارائه دهیم .

 

شرکت کپی رنگی ، یکی از شرکت های ارائه دهنده خدمات تعمیر دستگاه کپی می باشد .

 

شرکت کپی رنگی با توجه به این نکته که : دستگاه کپی امروزه یکی از مهمترین لوازم و ماشین آلات در اداره جات محسوب می شود ، سعی در این دارد که پس از تماس و درخواست نیرو و متخصص تعمیر دستگاه کپی ، سریعا نسبت به اعزام متخصص تعمیر دستگاه کپی اقدام نماید .

 

شرکت کپی رنگی ، مفتخر است که در زمینه تعمیر دستگاه کپی ، همیشه در صدر انتخاب شما قرار داشته و متکی به حسن انتخاب شما میکوشد تا ارائه دهنده هرچه بهتر خدمات تعمیر دستگاه کپی باشد .

 

 شاید دانستن این نکنه برایتان جالب باشد که ، استفاده از مواد درجه یک مانند کاغذ مناسب ، کارتریج مناسب و .... میتواند نیاز شما به تعمیر دستگاه کپی را کمتر کرده و از خرابی دستگاه کپی جلوگیری کند . بنابرین میتوانید مصرفی بهینه تر از دستگاه کپی را تجربه کنید .

 

به غیر از مبحث تعمیر دستگاه کپی ، خریداری و تهیه دستگاه کپی نیز ، یکی از نکاتی میباشد که همیشه باعث ایجاد مشغله های فکری برای کاربران میشود .

 

از این روی در سدد بر آمدیم که با تکیه به اعتماد و حسن انتخاب شما عزیزان ، در زمینه ارائه دستگاه کپی نیز اضافه بر تعمیر دستگاه کپی آماده خدمت رسانی باشیم .

 

شایان ذکر است که شما عزیزان برای درخواست مشاوره و درخواست کارشناس تعمیر دستگاه کپی می بایست از طریق راه های ارتباطی ذیل با ما در تماس باشید ....

 

در این مقاله قصد داریم تا شرایط مختلفی را در رابطه با تعرفه تعمیر دستگاه کپی ، برای شما بازدیدکنندگان گرامی شرح دهیم . امیدواریم که بتوانیم اطلاعات دقیق تر و مناسب تری را در رابطه با تعرفه تعمیر دستگاه کپی به شما عزیزان ارائه نماییم :

تعمیر دستگاه کپی ، یکی از فعالیت هایی می باشد که شرکت کپی رنگی در این زمینه فعالیت دارد .

 

تعرفه تعمیر دستگاه کپی میتواند بستگی به عوامل گوناگونی داشته باشد .

 

یعنی تعمیر دستگاه کپی ، بستگی به تشخیص کارشناس تعمیر دستگاه کپی دارد . البته ممکن است برخی از قطعات سخت افزاری دستگاه کپی در سطح بازار موجود باشد ، که در همچین شرایطی تعرفه تعمیر دستگاه کپی ، اگر تنها نیاز به نصب و راه اندازی مجدد قطعه باشد ، تنها تعرفه تعمیر دستگاه کپی ، هزینه نصب و راه اندازی مجدد آن قطعه میباشد .

 

البته شرایط در برآورد تعرفه تعمیر دستگاه کپی همیشه بدین صورت نخواهد بود و در برخی موارد شاید لازم باشد که تعرفه تعمیر دستگاه کپی به شکل دیگری محاسبه و بررسی شود .

 

مانند بررسی و عیب یابی مشکل اسکن کردن دستگاه کپی ، در همچین موارد مشابه به مورد مذکور ، تعرفه تعمیر دستگاه کپی نمیتواند یکسان باشد ، چرا که تعرفه تعمیر دستگاه کپی در همچین مواقعی مربوط به تشخیص کارشناس تعمیر دستگاه کپی میباشد که از طرف شرکت برای بررسی مشکل دستگاه کپی ارسال شده است .

 

البته هستند مواقعی که تعرفه تعمیر دستگاه کپی به صورت دقیق از طرف شرکت ارائه دهنده خدمات تعمیر دستگاه کپی اعلام میشود ، مانند مشکلاتی مثل : خراب شدن چرخ دنده های دستگاه کپی و یا ....

 

امیدواریم که نهایت استفاده را از مقاله تعرفه تعمیر دستگاه کپی کرده باشید و توانسته باشیم قدمی مثبت در جهت افزایش سطح اطلاعات شما در زمینه تعرفه تعمیر دستگاه کپی برداشته باشیم .

 

در مقاله تعمیر دستگاه کپی  قصد داریم تا اطلاعاتی را در زمینه تعمیر دستگاه کپی  خدمت شما عزیزان ارائه نموده و ذهنیت هر چه بهتری را نسبت به تعمیر دستگاه کپی به شما عزیزان ارائه نماییم .

 

امید است که مقاله تعمیر دستگاه کپی بتواند توجه شما عزیزان را به خود جلب نموده و مورد پسند شما عزیزان قرار بگیرد .

 

همانطور که میدانید ، تعمیر دستگاه کپی امروزه یکی از شغل های پر ترافیک و پر درآمد میباشد که میتواند برای افرادی که مسلط به فنون مربوط به تعمیر دستگاه کپی هستند ، اشتغال زایی بسیار مناسبی باشد .

 

اما تعمیر دستگاه کپی بسیار پیشرفته تر و پیچیده تر از آن میباشد که از نامش پیداست ، چرا که تعمیر دستگاه کپی امروزه محدود به تعمیر یک قطعه از دستگاه کپی نمیباشد بلکه افرادی که عمل تعمیر دستگاه کپی را انجام میدهند میبایست هر یک مدت یک بار خود را آپدیت و یا بروز رسانی کنند .

 

همانطور که مستحضر هستید ، با توجه به افزایش نیاز و مصرف مردم و افراد از دستگاه ها و ماشین آلات اداری، امروزه مدل های مختلف و بسیار جدید تری در حال تولید میباشد که خود به تنهایی تعمیر دستگاه کپی را بسیار سخت تر و تخصصی تر مینماید .

 

بنابرین توصیه میشود که برای تعمیر دستگاه کپی خود حتما از مشاوره و یا راهنمایی افراد با تجربه و مجرب در زمینه تعمیر دستگاه کپی استفاده نمایید .

 

لذا این مژده و نوید را به شما بازدیدکنندگان محترم از وب سایت کپی رنگی میدهیم که ، مجموعه کپی رنگی ، با برخورداری از کادری مجرب و دوره دیده در زمینه تعمیر دستگاه کپی میتوانند ، مجری تعمیر دستگاه کپی شما عزیزان در بالاترین کیفیت باشند .

 

امید است که مقاله تعمیر دستگاه کپی  توانسته باشد گام مثبتی را در راستا افزایش اطلاعات شما عزیزان برداشته باشد .

 

 

 

تهران - خیابان ایرانشهر - مابین خیابان طالقانی و سمیه پلاک 125

تلفن تماس :88811166

 

 

 

واحد تعمیر دستگاه کپی : 88317731

 

 

 

 

 

 

 

مطالب مشابه :

 

 

 

نکات لازم جهت تعمیر دستگاه کپی چیست ؟

چه عملیاتی در تعمیر دستگاه کپی لازم می باشد ؟

چه زمانی دستگاه کپی نیاز به تعمیر دارد ؟

 

چه قطعاتی در تعمیر دستگاه کپی نیازمند تعمیر می باشد ؟

 

 

بهینه سازی سایت

  طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت توسط سئویاب و سئو سایت

خدمات حسابداری