فروشگاه کپی رنگی

تعمیرات دستگاه کپی

متخصصان ما در زمینه تعمیرات دستگاه کپی بسیار حرفه ای می باشند،به گونه ای که تنها بخش اندکی از آن را در ذیل شرح می دهیم :

1) حرفه ایی در زمینه تعمیرات دستگاه کپی رنگی سیاه و سفید .

2) متخصص در زمینه تعمیرات دستگاه کپی با هرگونه برندی و شرکتی .

3) متخصص در زمینه تعمیرات دستگاه کپی با هر سرعت عملکردی .

4) متخصص در زمینه تعمیرات دستگاه کپی  اعم از آنالوگ یا دیجیتال .

5) متخصص در زمینه  شناسایی و تعویض اجزای تشکیل دهند و لوازم مصرفی آن .

6) متخصص در زمینه کار با مدار های فیوزنگ و تعویض ای قسمت از دستگاه .

7) متخصص در  زمینه تنظیم سرویس منوال .

8) متخصص در زمینه باز کردن کامل دستگاه و مانیتور دستکاه کپی به صورت .

9) متخصص در زمینه عیب یابی اسکنر ها و دستگاه های کپی .

10) متخصص در زمینه نحوه کار نغذیه کنندگان کاغذ و روش عملکرد این قسمت .

11) متخصص در  زمینه عیب یابی بای پس .

12) متخصص در تعمیر درایور های دستگاه .

13) متخصص در تعمیر موتور دستگاه فتوکپی .

اینها تنها نمونه ای از توانایی های متخصصان کپی رنگی می باشد ،جهت اخذ اطلاعات بیشتر در زمینه تعمیرات دستگاه کپی میتوانید با شماره 88140940 تماس بگیرید .

برای تعمیرات دستگاه کپی شما می توانید با متخصصان ما تماس حاصل نمایید تا متخصصان ما کار تعمیر را برای شما در اسرع وقت انجام دهند اما در این مطلب می خواهیم به شما مواد مصرفی که دستگاه کپی را معرفی کرده و هرکدام آنرا به طور کامل شرح دهیم :

دستگاه کپی نیز مانند دستگاه های مکانیکی دیگر برای کار نیاز به موادی دارند تا از آنها استفاده نموده و چاپ ما را انجام دهند  دستگاه کپی بجز انرژی الکتریکی به موادی نیز برای کار احتیاج دارد به طوری که اگر این مواد اولیه برای دستگاه فراهم نشود دستگاه قادر به انجام کاری نمی باشد .

پس مواد اولیه برای دستگاه های کپی دارای اهمیت و اولویت می باشد برای مثال در این رابطه باید گفت که اگر کاغذ در دستگاه نباشد کاغذ یکی از مواد های اولیه به حساب می آید  عمل کپی به هیچ وجهی انجام نمی پذیرد .

درابتدا باید گفت که منظور ما از مواد مصرفی موادی می باشد که دستگاه از آنها کمک گرفته تا نقش یا کپی را برای ما انجام دهند و پس می توان درام را هم جزو مواد مصرفی محسوب نمود البته در مطلب های قبل به این موضوع پرداخته شد است .

مواد مصرفی که در دستگاه کپی و نیز تعمیرات دستگاه کپی استفاده می گردد عبارتند از :

1-     کاغذ های استاندارد

2-     دولوپر

3-     تونر

اول برای شما کاغذ را توضیح می دهیم کاغذ ها برای دستگاه های کپی بسیار مهم می باشند  زیرا  اگر دارای استاندارد های لازم نباشند در دستگاه گیر کرده و لازم می باشد برای بیرون آوردن آن در پایینی دستگاه را باز نمایید  البته نیازی به تعمیرات دستگاه کپی نمی باشد و راحت کاغذ خارج می شود .

اما  کاغذ های مورد استفاده در کپی ها باید دارای استاندارد های لازم را داشته باشند که این استاندارد به دو صورت می باشد یا کاغذ A4 بوده ویا B5 ،که در زیر اندازه هر کدام را نوشته ایم .

A4 : این کاغذ دارای اندازه استاندارد 29.7 و عرضی به اندازه 21.3 سانتی متر می باشد .

B5 : اندازه استاندارد این برگه 35 سانتی متر در 25 سانتی متر می باشد .

نکته مهم که باید دقت نمایید اگر کاغذ را به صورت طولی در دستگاه استفاده نماید یک حرف لاتین یعنی R به آخر آن اضافه می شود در حال عادی چیزی به آن اضافه نمی شود .

برخی از ویژگی هایی که این کاغذ باید داشته باشد تا از آن استفاده نمایید عبارتند از : کاغذ خیس نباشد ، کاغذ ها باید دارای وزنی مطلوب باشند و هرگز نباید کاهی باشند ، برش های بد در لبه ها باعث می شود کاغذ در دستگاه گیر کند که توصیه میشود قبل از استفاده از صاف بودن لبه های برش کاغذ مطمئن شوید .

طبیعی ست که از کاغذ سفید باید برای کپی استفاده نمایید اگر کمی تا خوردگی روی کاغذ وجود داشته باشد کاغذ احتمال دارد که گیر نماید .

موادی دیگری که در دستگاه کپی استفاده می شود تونر و دولوپر می باشد این دو مواد در هنگام عمل چاپ با هم ترکیب شده و عمل چاپ را انجام می دهند .

منظور از تونر همان جوهر می باشد حالا اگر دستگاه ما رنگی باشد به طبع باید از جوهر رنگی استفاده نماییم و جوهر رنگی ما مصرف می شود شما می توانید جوهر های رنگی و یا سیاه و سفید خود را در همین سایت خریداری نمایید تونر و دولوپر کپی رنگی جزو برترین محصولات دنیا می باشد .

با توجه به افزایش کارهای اداری و صنعتی امروزه دیگر مثل زمان های قدیم از یک برگه یا مدرک دو بار نوشته نمی شود بلکه با به کار گیری از دستگاه های کپی , به تعداد مورد نیاز از مدارک خود کپی می گیریم .

بنابراین دستگاه های کپی در مدل ها و طرح های مختلف در تمامی اماکن اداری یا خانه های شخصی وجود دارد . ولی همانطور که مطلع هستید دستگاه های کپی یک بار مصرف نیستند و مطمئنا زمانی که مشکلی برای دستگاه بوجود بیاید می بایست نسبت به تعمیرات دستگاه کپی اقدام بفرمایید .

کپی رنگی ارائه دهنده خدمات تعمیرات دستگاه کپی در کمترین زمان و با نازل ترین قیمت بوده و در این راستا آماده خدمت گذاری به شما عزیزان می باشد . شایان ذکر است که کلیه خدمات مرتبط با تعمیرات دستگاه کپی توسط متخصصین کپی رنگی در محل نیز انجام می شود و در کمتر از 24 ساعت امور تعمیرات دستگاه کپی شما به اتمام می رسد .

کپی رنگی در زمینه تعمیرات انواع دستگاه های کپی شارپ ,ریسو گراف,کونیکا,رنگی,استوک, ,توشیبا,کانن,ریکو و ……….  به صورت حرفه ای فعالیت داشته و آماده ارائه خدمات تعمیرات دستگاه های کپی  میباشد .

اما شاید برایتان سوال باشد که تعمیرات دستگاه کپی بستگی به مدل دستگاه کپی دارد یا خیر ؟

بله تعمیرات دستگاه کپی شما به مدل آن نیز بستگی دارد , کپی رنگی با اعزام مشاورین و متخصصین خود به محل , نوع و اشکال دستگاه کپی شما را تشخیص داده و نسبت به تعمیرات دستگاه کپی شما اقدامات لازم را انجام می دهد .

تعمیرات دستگاه های کپی شارپ : کارخانه شارپ یکی از کارخانجات مطرح در زمینه تولید دستگاه های کپی می باشد که شرکت آن در ژاپن می باشد .

شارپ در سال 1970 نسبت به گسترش فعالیت خود در زمینه تولید دستگاه های کپی شروع کرده و دستگاه های کپی بسیار زیادی را در مدل های مختلف در بازارهای جهانی صادر کرده است .

با توجه به رشد بسیار زیاد و چشم گیر شارپ در زمینه تولید دستگاه های کپی ,احتیاج به تعمیرات دستگاه کپی شارپ نیز بیشتر شده است و بدین ترتیب کپی رنگی تعمیرات دستگاه کپی شارپ را نیز اضافه بر دیگر دستگاه های چاپ می پذیرد .

درباره تعمیرات دستگاه کپی

به جرات میتوان گفت که در زمینه ماشین آلات اداری و ....، تعمیرات دستگاه کپی یکی از تخصصی ترین مواردی است که میبایست حتما توسط کارشناسان مجرب تعمیرات دستگاه کپی انجام شود .

همانطور که میدانید ، روز به روز همگام با پیشرفت علم و تکنولوژی در زمینه های مختلف ، شاهد تولید و عرضه دستگاه کپی و ماشین آلات جدید و پیشرفته تری در سطح اداره جات و بازار های کل دنیا هستیم .

بدین ترتیب ، انتخاب شرکت و یا موسسه یا افرادی که در زمینه تعمیرات دستگاه کپی/span> کاملا متخصص و به روز باشند ، دشوار و سخت میباشد ، چرا که در صورت نبود تخصص کافی ممکن است با آسیب رساندن به ماشین آلات اداری ، باعث وارد کردن هزینه سنگین تری نسبت به هزینه تعمیرات دستگاه کپی شوید .

تعمیرات کپی ، که جزئی از خدمات شرکت کپی رنگی میباشد ، یکی از مهم ترین مباحث در زمینه دستگاه کپی است .

یعنی تعمیرات دستگاه کپی را می بایست از همان ابتدا که قصد خرید دستگاه کپی دارید ، در نظر بگیرید و از اماکن معتبری نسبت به خرید دستگاه کپی اقدام کنید ، چرا که تعمیرات دستگاه کپی ، امری مهم و تخصصی است و مسئله ای نیست که بتوان به هر شرکت یا موسسه ای تعمیرات دستگاه کپی را سپرد .

تعمیرات دستگاه کپی در مدل های مختلف ، لازمه این است که کارشناس مربوطه ، در زمینه تعمیرات فتوکپی مدل های مختلف ، کاملا مجرب و دوره دیده باشد .

از این رو در سدد بر آمدیم که اطلاعاتی را در زمینه تعمیرات دستگاه کپی خدمتتان ارائه نماییم .

از جمله اموری که در زمینه تعمیرات دستگاه کپی ، توسط متخصصین شرکت کپی رنگی ارائه میشود ، میتوان به : بررسی و مهندسی دستگاه کپی ، اطلاعات کامل و مکفی در زمینه سنسور ها و نحوه عمل کرد آنها و ....... از این قبیل نکات تخصصی در زمینه تعمیرات دستگاه کپی اشاره کرد .

تعرفه تعمیرات دستگاه کپی

در این مقاله قصد داریم تا اطلاعاتی را در رابطه با تعرفه تعمیرات دستگاه کپی خدمت شما عزیزان ارائه نماییم :

امید است که بتوانیم با ارائه مقاله تعرفه تعمیرات دستگاه کپی ، تاثیری در افزایش سطح اطلاعات و دانش شما در زمینه تعرفه تعمیرات دستگاه کپی داشته باشیم .

برخی از قسمت هایی که در تعمیرات دستگاه کپی شامل تعرفه میشوند و تعرفه تعمیرات دستگاه کپی در این قسمت ها متفاوت میباشد و قسمت هایی هستند که شامل تعرفه میباشند، عبارت اند از :

تعرفه تعمیرات دستگاه کپی : استارت و شروع به کار دوباره دستگاه کپی

تعرفه تعمیرات دستگاه کپی : تعمیر قطعات سخت افزاری دستگاه کپی

تعرفه تعمیرات دستگاه کپی : تعمیرات قسمت های مختلف MAIN BOARD دستگاه کپی

تعرفه تعمیرات دستگاه کپی : بررسی و تجزیه تحلیل نحوه کارکرد قسمت های مختلف دستگاه کپی برای تشخیص ایراد و اقدام به تعمیرات دستگاه کپی

تعرفه تعمیرات دستگاه کپی : بررسی و شناسایی کردن مشکلات قطعاتی مانند درام دستگاه کپی ...

 تعرفه تعمیرات دستگاه کپی : بررسی و برآورد تعرفه برای تعمیرات قسمت چرخ دنده دستگاه کپی

تعرفه تعمیرات دستگاه کپی : آنالیز نحوه کارکرد برق دستگاه کپی و اقدام به تعمیرات توسط کارشناسان تعمیرات دستگاه کپی

 تعرفه تعمیرات دستگاه کپی : برطرف کردن مشکلاتی از قبیل خطا های سیستمی دستگاه کپی

 تعرفه تعمیرات دستگاه کپی : بررسی و تشخیص قطعه هایی که در دستگاه کپی دچار مشکل شده اند و در روند کاری نرمال دستگاه کپی ، ایجاد اختلال میکنند

و دیگر مواردی که از این قبیل ایرادات هستند نیز میتوانند دارای تعرفه تعمیرات متفاوتی باشند .

 

همانطور که میدانید ، مبحث تعمیرات دستگاه کپی یکی از مباحثی میباشد که امروزه مورد توجه افراد بسیار زیادی قرار گرفته است و افراد بسیار زیادی قصد یادگیری تعمیرات دستگاه کپی را دارند .

همانطور که مستحضر هستید ، افراد و شرکت های گوناگون ، بدون شک از دستگاه کپی استفاده نموده و مسلما در هر مکانی که از دستگاه کپی استفاده بشود ، تعمیرات دستگاه کپی نیز یکی از خواسته ها و لازمه ها برای آن مکان میباشد .

در این مقاله قصد داریم تا برخی از قسمت ها و مواردی که مربوط به تعمیرات دستگاه کپی میباشد را برای شما عزیزان شرح داده و سع داریم تا گام مثبتی را در راستا افزایش اطلاعات شما در زمینه تعمیرات دستگاه کپی برداریم .

شاید برایتان اینگونه سوال طرح شود که آیا تجهیزات ریز و یا کوچک تر و حساس تری مانند قطعات و  تجهیزات اندازه گیری نیز ، نیاز به تعمیرات داشته و یا دچار مشکل خواهند شد ؟

در جواب به این سوال که مربوط به تعمیرات دستگاه کپی میباشد میبایست خدمت شما عزیزان اعلام نماییم که، حتی قطعاتی مانند قطعات اندازه گیری نیز میتوانند دچار مشکل شده و نیاز به تعمیرات دستگاه کپی وجود داشته باشد .

به عنوان مثال و برای آشنایی هر چه بهتر شما عزیزان با تعمیرات دستگاه کپی ، برخی از این قطعات را برای شما نام میبریم :

  • قطعه اهم متر
  • قطعه اسیلوسکوپ
  • قطعه سیگنال ژنراتور
  • قطعه LC
  • قطعه شابلون
  • قطعه فلکس
  • قطعه توپ قلع

و ..........

...امید است که این مطلب برندهای کپی استوک و فتوکپی دست دوم توانسته باشد نظر شما عزیزان را به خود جلب نماید

بهینه سازی سایت

  طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت توسط سئویاب و سئو سایت

خدمات حسابداری